The Four. Bitwa o sławę - casting. Jak się zgłosić do programu Polsatu?

2020-01-28 10:21
The Four - Bitwa o sławę
Autor: screen youtube.com, kanał Talent Recap screen youtube.com

Programy typu talent show zdają się w naszym kraju zupełnie nie tracić na popularności. Od wielu lat utrzymują się takie formaty jak Mam Talent, The Voice of Poland czy wznowiona niedawno Szansa na sukces. Polsat postanowił podtrzymać ten trend i wprowadzić do swojej ramówki zupełnie nowy program muzyczny, którego celem także jest wyłonienie nowych talentów. The Four - Bitwa o sławę okaże się hitem?

The Four - Bitwa o sławę - casting. Jak się zgłosić do programu Polsatu? Nowe muzyczne show pokona oglądalnością The Voice of Poland? Format programu bazuje na izraelsko-brytyjskim talent show The Four: Battle for Stardom. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, program w Polsacie ma być emitowany w wiosennej ramówce 2020 roku. 

The Four - Bitwa o sławę - casting. Jak się zgłosić do programu Polsatu?

Program podzielony jest na dwie rundy. W pierwszej rundzie uczestnicy śpiewają przed jurorami i publicznością. Aby mogli przejść do następnego etapu, muszą uzyskać zgodność od wszystkich jurorów. W drugiej rundzie natomiast uczestnicy rywalizują z wokalistami z 'wielkiej czwórki', czyli uczestnikami wcześniej wyłonionymi przez jurorów na castingu.

Castingi do programu rozpoczynają się już w styczniu, jednak będą prowadzone także już w trakcie trwania emisji The Four - Bitwa o sławę. Polsat postanowił przeprowadzić castingi do programu w bardzo nietypowy sposób: należy nagrać krótki filmik z próbką swoich umiejętności wokalnych i wrzucić go na Facebooka, Instagram, Twittera, TikTok lub YouTube'a z hashtagiem #TheFourPolsat i czekać na zgłoszenie od produkcji muzycznego show. Program ma mieć 8 odcinków, emitowany będzie raz w tygodniu. Jak na razie nie jest jeszcze znana dokładna data premiery.

NAJNOWSZE