The End of the F***ing World - 3 sezon powstanie? Co już wiadomo o kontynuacji?

2019-11-06 11:29
The End of the F***ing World
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Serial o Alyssie i Jamesie, parze nastolatków, którzy postanawiają uciec z domu i udają się na zupełnie szaloną wyprawę, okazał się hitem Netflixa. The End of the F***ing World to adaptacja komiksu Charlesa Formana o tym samym tytule. Z racji tego, że pierwszy sezon, który trafił na Netflix w październiku 2017 roku, pokrywa się w całości z fabułą komiksu, długo nie było jasne, czy widzowie serialu mogą liczyć na jakąkolwiek kontynuację.

The End of the F***ing World - 3 sezon powstanie? To pytanie zadaje sobie wielu fanów serialu. Zwłaszcza że potwierdzenie sezonu 2 zajęło twórcom aż 10 miesięcy, a na Netflix trafił ponad dwa lata po premierze pierwszego. Czy scenarzyści zdecydują się na pociągnięcie tej historii, czy 16 odcinków to wszystko, na co możemy liczyć?

The End of the F***ing World - 3 sezon powstanie?

Zwiastun 2 sezonu był niezwykle tajemniczy. Widzowie mogli z niego dowiedzieć się jedynie, że Alyssa ma wyjść za mąż, a James nie jest już obecny w jej życiu. Co więcej, zwiastun sugerował nawet, że James może być martwy. Zwiastun zdradził także, że w serialu pojawi się kolejna ważna postać, w którą wciela Naomi Ackie. 

Możliwości stworzenia kontynuacji niestety nie widzi raczej scenarzystka serialu, Charlie Covell. Jak przyznała w rozmowie z RadioTimes.com, jej zdaniem z produkcji udało się już wycisnąć wszystko i błędem byłoby tworzyć kolejne odcinki. To dość pesymistyczna wizja dla fanów The End of the F***ing World, jednak nie jest do z pewnością ostateczna decyzja. Być może twórcy zmienią zdanie lub napisania kontynuacji podejmie się inny scenarzysta. Na razie fani serialu muszą niestety uzbroić się w cierpliwość.

NAJNOWSZE