The Circle - finał. Kto wygrał reality show Netflixa?

2021-05-06 17:19 Adrian Rybak
The Circle
Autor: Youtube.com/ Netflix

The Circle to popularny reality show, który można oglądać na Netflixie. Co tydzień można było oglądać nowe odcinki. Za nami premiera ostatniego z nich, w którym poznaliśmy zwycięzcę programu. Komu udało się zdobyć główną nagrodę. Zdradzamy imię zwycięzcy drugiego sezonu amerykańskiej wersji The Circle.

The Circle jest aktualnie jednym z najpopularniejszych programów typu reality show. Można go oglądać na Netflixie. Jest to program, w którym uczestnicy walczą o nagrodę za pośrednictwem internetu. Wprowadzają się do jednego budynku, ale przebywają w swoich mieszkaniach, z których nie mogą wychodzić. Kontaktować się mogą ze sobą jedynie za pośrednictwem portalu społecznościowego - to właśnie The Circle. Rozmawiają, poznają się, pokazują swoje zdjęcia... Jest jednak jedna pułapka. Mogą udawać kogoś, kim nie są. Ich zadaniem jest tworzenie relacji z uczestnikami tak, aby nie dać się zablokować. Kto zostanie zablokowany, ten odpada. Drugi sezon reality show cieszył się dużą popularnością. Znamy już zwycięzcę programu. Komu udało się ograć wszystkich użytkowników fikcyjnego portalu?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

The Circle - sezon drugi. Kto wygrał?

Do finału dotarła szóstka uczestników - Deleesa, Chloe, Courtney, Jack, Lee i Lisa. Trzecie miejsce zajęła Courtney. Srebrny medal powędrował do Chloe, która przez wielu uważana była za faworytkę. Zwyciężczynią drugiego sezonu The Circle okazała się być Deleesa Carrasquillo, która w programie udawała mężczyznę o imieniu Trevor. Na jej konto trafiło 100 tysięcy dolarów amerykańskich.

Netflix - programy reality show

Netflix to najpopularniejsza platforma VOD na całym świecie. Znana jest przede wszystkim z dużej liczy seriali. Jednak w ofercie znajdują się także inne opcje. Jedną z nich są programy typu reality show. Najpopularniejszy z nich to właśnie The Circle, ale widzowie często wybierają także Too Hot To Handle, Miłość jest ślepa czy talent show RuPaul's Drag Race.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE