The Chosen sezon 2

i

Autor: Materiały TVP

The Chosen sezon 2 - obsada. Kto występuje w serialu?

2023-03-03 22:55

Kto zagrał w drugim sezonie serialu The Chosen? Od kiedy produkcja trafiła do ramówki TVP, to nie brakuje pytań o obsadę. Postanowiliśmy sprawdzić nie tylko tych, którzy wcielali się w Jezusa, Marię, Mateusza i Judasza, ale również pozostałych aktorów!

The Chosen trafił do ramówki Telewizji Polskiej w niedzielę 5 marca 2023 roku. Pierwszy sezon okazał się hitem oglądalności, więc nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się nakręcić kontynuację. Druga część nosi tytuł "The Chosen - Przyjdź i zobacz" i składa się łącznie z 8. epizodów. W nowych odcinkach historia skupia się na nowych uczniach i kolejnych cudach. Nie brakuje też Marii Magdaleny, która stawia czoła demonom z przeszłości, ale również kilku mocnych sprzeczek między bohaterami. Na popularność serialu wpłynęło wiele czynników, a jednym z nich jest oczywiście obsada aktorska. Kogo możemy zobaczyć na ekranie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krucjata - sezon 2 powstanie? Kiedy nowe odcinki w TVP?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

The Chosen - obsada

The Chosen to produkcja, o której miliony ludzi nie przestają mówić i pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa, pokazujący Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście. W sieci nie brakuje pytań o obsadę aktorską, więc postanowiliśmy sprawdzić, kto i kogo gra w tej historii. W roli Jezusa wystąpił Jonathan Roumie, a jego matkę, Marię, zagrała Vanessa Benavente. Na ekranie pojawia się też Isaac (Szymon Piotr), Elizabeth Tabish (Maria Magdalena), Noah James (Andrzej), Paras Patel (Mateusz), Lara Silva (Eden), Luke Dimyan (Judasz Iskariota), Erick Avari (Nikodem), Nick Shakoour (Zebedeusz), Lara Silva (Eden) i Kirk B.R. Woller (Gajusz).

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?