The Bear: sezon 2 już tego lata. Będzie lepszy od pierwszego? Oto, co zobaczymy w nowych odcinkach

i

Autor: Hulu The Bear: sezon 2 już tego lata. Będzie lepszy od pierwszego? Oto, co zobaczymy w nowych odcinkach

Popularne seriale

Drugi sezon “The Bear” będzie jeszcze lepszy niż poprzedni? Przed Carmym trudne wyzwanie!

2023-06-02 16:04

“The Bear” powróci na nasze ekrany już tego lata. Z czym tym razem zmierzą się bohaterowie? Czy twórcom uda się powtórzyć, a może nawet przebić, sukces pierwszej odsłony? Przekonamy się już wkrótce.

“The Bear” to jeden z nielicznych seriali, które mogą pochwalić się oceną 100% świeżości od krytyków w serwisie Rotten Tomatoes – jednym z najpopularniejszych agregatorów ocen w sieci. Serial Hulu szturmem podbił serca widzów i gościł na niemal wszystkich listach najlepszych seriali ubiegłego roku. Przystawka za nami, teraz czas na danie główne.

“The Bear” powraca z 2. sezonem. Co w nim zobaczymy?

W pierwszej serii Carmy odziedziczył rodzinną knajpę z kanapkami po tragicznie zmarłym bracie. Ostatecznie udało mu się sprostać wyzwaniom, ale nie zamierza spocząć na laurach. W drugim sezonie wraz ze swoją ekipą podejmie się karkołomnego zadania przekształcenia obskurnego baru w restaurację z prawdziwego zdarzenia. Pytanie tylko, co na to lokalni klienci…

“The Bear” – sezon 2. już tego lata. Kiedy nowe odcinki zawitają w Disney+?

W roli głównej powróci Jeremy Allen White, a na ekranie ponownie towarzyszyć mu będą Ayo Edebiri i Ebon Moss-Bachrach. Do obsady dołączyli zaś Molly Gordon i gwiazdor “Better Call Saul”, Bob Odenkirk. W Stanach “The Bear 2” zadebiutuje już pod koniec czerwca, jednak Polacy poczekają na niego nieco dłużej. Nowe odcinki zasilą ofertę serwisu Disney+ dopiero 11 lipca.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14