Spider-Man: Miles Morales z solowym filmem. Nadchodzi też Spider-Woman

i

Autor: Sony Pictures Releasing Spider-Man: Miles Morales z solowym filmem. Nadchodzi też Spider-Woman

Marvel

Kolejny “Spider-Man” powstaje, ale bez Toma Hollanda. Fani Pajączka będą przeszczęśliwi

2023-06-02 12:44

Spider-Man na tyle rozgościł się na ekranach, że studio Sony planuje cały szereg produkcji oscylujących wokół tematyki Pajączka. Przed nami film o Spider-Woman, a także solowe przygody Milesa Moralesa.

“Spider Man: Poprzez multiwersum” debiutuje na ekranach kin, a producentka Amy Pascal ujawnia plany studia związane z ikonicznym superbohaterem. Zmartwionych uspokajamy – czwarta odsłona “Spider-Mana” z Tomem Hollandem powstanie. Kiedyś. Obecnie zawieszono bowiem prace nad filmem, który nie ma nawet ukończonego scenariusza, a wszystko to za sprawą strajku scenarzystów.

Scenarzyści strajkują, a podczas strajku nikt nie pracuje. Wszyscy bardzo ich wspieramy i kiedy tylko skończą, weźmiemy się do pracy – wyjaśniła Amy Pascal w rozmowie z Variety.

Spider Man Milesa Moralesa i Spider-Woman z solowymi filmami. Co wiemy o nowych produkcjach superbohaterskich?

To jednak nie koniec rewelacji, powstaje bowiem Pajączek bez udziału Toma Hollanda. Nakreśli on losy Milesa Moralesa, czyli Spider-Mana z innego uniwersum, który za sprawą serii “Spider-Verse” na dobre rozkochał w sobie widzów. Niestety, wszystkie szczegóły związane z projektem (w tym wybór głównej gwiazdy) owiane są tajemnicą.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku “Spider-Woman”, o powstaniu której mówi się już od kilku lat. W 2020 roku z projektem łączona była Olivia Wilde, która miała rzekomo objąć stanowisko reżyserki, ale te rewelacje nigdy nie zostały potwierdzone. Chęć zagrania głównej roli wyraziła Hailee Steinfeld, która podkłada głos Gwen Stacy w “Spider-Verse”. Gwiazda Marvela (widzieliśmy ją też w “Hawkeye’u”) otwarcie przyznała, że jest to praca jej marzeń. Amy Pascal nie ujawniła oczywiście przewidywanej daty premiery, ale zasugerowała, że “Spider-Woman” zagości na naszych ekranach szybciej, niż się spodziewamy.

“Spider Man: Poprzez multiwersum” już w kinach. O czym opowiada film i czy jest scena po napisach?

“Spider Man: Poprzez multiwersum” to kontynuacja entuzjastycznie przyjętej animacji, w której obserwujemy zmagania Milesa Moralesa z ciężarem odpowiedzialności, jaki pociąga za sobą bycie trykociarzem. Tym razem główny bohater wraz z Gwen Stacy przemierza multiwersum i poznaje szereg alternatywnych wersji Spider-Mana. Przy okazji musi zredefiniować to, jak pojmuje bycie superbohaterem.

Film zadebiutował w polskich kinach w piątek 2 czerwca i na ten moment zgarnia głównie pozytywne recenzje. Fanów Marvela, przyzwyczajonych do scen w trakcie napisów i tuż po nich, informujemy, że tym razem nie czeka tam na nich żadna niespodzianka. Możecie zatem opuścić salę kinową tuż po zakończeniu filmu.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1