Telewizyjne kontynuacje, które nie spełniły oczekiwań. BrzydUla podzieli ich los?

2020-10-02 16:44 AW
BrzydUla
Autor: Materiały Prasowe

Nostalgia i poczucie tęsknoty za 'starymi, dobrymi czasami' dotyka prawie każdego z nas. Brakuje nam nie tylko dawnych znajomych, sytuacji, które minęły, miejsc, jakie odwiedzaliśmy, ale też starych produkcji telewizyjnych, które kiedyś uwielbialiśmy oglądać. Większość seriali czy programów dobiega wreszcie końca, często zostawiając w widzach prawdziwe poczucie pustki. Producenci coraz częściej wykorzystują ten fakt i po wielu latach wznawiają stare produkcje lub też kręcą spin-offy, które często pozostawiają w widzach wyłącznie poczucie rozczarowania.

Kontynuacje tych programów i seriali okazały się pomyłką. Czy fani będą rozczarowani także powrotem BrzydUli? Przez wszystkie lata w polskiej telewizji nie było innego programu, o powrót którego widzowie walczyliby równie mocno. Pierwsze dwa sezony BrzydUli, które emitowane były w latach 2008-2009, do tej pory uważane są za jeden z lepiej napisanych i zagranych polskich seriali z tego gatunku, a fani produkcji przez kilkanaście lat zadowalali się oglądaniem powtórek. W 2020 roku BrzydUla w końcu powraca, oczekiwania wobec serialu są gigantyczne, a poprzeczka przez widzów zawieszona została bardzo wysoko. Trzymamy kciuki, aby tym razem jednak serial okazał się strzałem w dziesiątkę - programom z poniższej galerii niestety się nie udało.

Telewizyjne kontynuacje, które się nie udały

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE