Programy z udziałem celebrytów, o których pewnie zdążyliście już zapomnieć

2020-07-07 13:42 Alicja Wójcik
Celebrity Splash
Autor: Jakub Walczak/REPORTER/East News

Taniec z gwiazdami, który w polskiej telewizji zadebiutował w 2005 roku, bez dwóch zdań okazał się przełomowy. Bardzo szybko okazało się, że widzowie uwielbiają nie tylko programy związane z tańcem, ale przede wszystkim takie, w których mogą zobaczyć osoby z pierwszych stron gazet w niecodziennych sytuacjach - na przykład na tanecznym parkiecie.

Programy z udziałem celebrytów w polskiej telewizji - pamiętacie je jeszcze? Na fali popularności Tańca z gwiazdami nowe programy ze znanymi osobami powstawały jak grzyby po deszczu. Bardzo szybko mogliśmy zobaczyć nie tylko, jak tańczą, ale także jak śpiewają, jeżdżą na łyżwach czy nawet - jak skaczą do wody.

Celebrity Splash!

W tym programie Otylia Jędrzejczak, Tomasz Zimoch oraz Danuta Stenka oceniali, jak gwiazdy radzą sobie ze skokami do wody. Program emitowany był w Polsacie w 2015 roku, a udział wzięli w nim m.in. Adam Kraśko z Rolnik szuka żony, Ilona Felicjańska, Radek Liszewski czy Przemysław Saleta.

Gwiazdy tańczą na lodzie

Pierwsza edycja tego, emitowanego w TVP2 programu, ukazała się w 2007 roku. Show, w którym celebryci sparowani z zawodowymi łyżwiarzami figurowymi prezentowali układy taneczne na lodzie, liczyło w sumie 3 edycje. W programie udział wzięli m.in. Rafał Mroczek, Zygmunt Chajzer, Jola Rutowicz, Aleksandra Szwed czy Robert Rozmus, jednak największą gwiazdą była zasiadająca w jury Doda.

Gwiezdny cyrk

W tym programie Polsatu, który doczekał się tylko jednego sezonu w 2008 roku, uczestnicy wykonywali zadania przygotowywane przez prawdziwych cyrkowców. Gwiezdny cyrk spotkał się z dużym sprzeciwem obrońców praw zwierząt. Uczestnikami tego show byli m.in. Anna Powierza, Marek Siudym, Szymon Wydra czy Grażyna Wolszczak.

Jak oni śpiewają

Program ten emitowany był na Polsacie od 2007 do 2009 roku. Jego zasady były niezwykle proste - co tydzień znane osoby wykonywały wybrany częściowo przez jury, częściowo przez publiczność utwór. Show w Polsacie doczekało się aż 6 edycji, w których udział brali m.in. Marzena Kipiel-Sztuka, Agnieszka Włodarczyk, Natasza Urbańska, Joanna Liszowska, Robert Kudelski czy Bożena Dykiel. Co ciekawe, program na bazie tego samego formatu wrócił do polskiej telewizji w 2020 pod nazwą Star Voice. Gwiazdy mają głos.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE