Teen Beach Movie 2 - Ross Lynch zdradza sekrety z planu!

2015-07-17 15:32
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe Disney

Teen Beach Movie 2 - premiera kolejnej części musicalu tuż tuż, a u nas aktor Ross Lynch ujawnia 10 najciekawszych tajemnic o nowym filmie. Co nowego czeka nas w fabule? Gdzie kręcono zdjęcia? I co członkowie obsady najczęściej porabiali, gdy już wyłączono kamery…? Odpowiedzi poniżej!

Teen Beach Movie 2 - kolejna część popularnego musicalu Disneya na Disney Channel już w sobotę, 18 lipca o 18:00! Z tej okazji aktor Ross Lynch zdradza specjalnie dla Was 10 najciekawszych tajemnic o nowym filmie. Co nowego czeka nas w fabule? Gdzie kręcono zdjęcia? I czym zajmowali się członkowie obsady, gdy już wyłączono kamery…? Odpowiedzi poniżej!

TAJEMNICA PIERWSZA:
WSZYSTKIE WASZE ULUBIONE POSTACIE POWRACAJĄ W SEQUELU!

„Czego fani mogą się spodziewać po Teen Beach 2? Mogą oczekiwać, że w sequelu pojawią się wszystkie ulubione postacie z pierwszego filmu: Brady, Mack, Lela, Tanner, Chee Chee, Seacat. Wszyscy oni powracają!”

TAJEMNICA DRUGA:
AKCJA ROZPOCZYNA SIĘ ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU PIERWSZEJ CZĘŚCI!

„Teen Beach 2 zaczyna się krótko po zakończeniu fabuły pierwszego filmu. To dość zabawne, bo w rzeczywistości kręciliśmy drugi film dwa lata później, więc wyglądamy w nim nieco inaczej, ale w świecie filmowym mija tylko kilka miesięcy”

TAJEMNICA TRZECIA:
SEQUEL KRĘCONO W PUERTO RICO!

„W celu kręcenia Teen Beach 2 wróciliśmy do Puerto Rico, gdzie powstały zdjęcia do pierwszego filmu. To było wspaniałe, wrócić tam na kręcenie drugiej części. To naprawdę piękne miejsce, wspaniale się tam mieszkało tych kilka miesięcy”

TAJEMNICA CZWARTA:
MUZYKA SIĘ ZMIENIA!

„W pierwszym filmie muzyka miała charakter retro, klimat był raczej rockowy. W Teen Beach 2 muzyka jest o wiele nowocześniejsza, to przede wszystkim pop. Bardzo możliwe, że będziemy mogli usłyszeć muzykę z drugiego filmu w radiu”

TAJEMNICA PIĄTA:
BĘDZIE WIELE NOWYCH POSTACI!

„W sequelu nie tylko powracają postaci z pierwszego filmu, ale też pojawia się grupa nowych postaci. Piper Curda [z serialu Disney Channel To nie ja] gra najlepszego przyjaciela Mack, Alyssa. Poznacie też najlepszego przyjaciela Brady'ego, Devon, i wiele innych nowych osób!”

TAJEMNICA SZÓSTA:
NIE BĘDZIE POCAŁUNKÓW!

„W pierwszym filmie kręciliśmy scenę, w której Brady i Mack pocałowali się, ale ostatecznie nie umieszczono tej sceny w filmie. W drugim filmie też kręciliśmy scenę pocałunku, ale znowu ją wycięli. Nie wiem dlaczego, ale nie chcą scen pocałunków w Teen Beach!”

TAJEMNICA SIÓDMA:
ROSS ZABRAŁ NA PUERTO RICO SWOJĄ RODZINĘ!

„Podczas kręcenia drugiego filmu zatrzymaliśmy się w tym samym hotelu w Puerto Rico, co podczas zdjęć do pierwszej części. Tym razem zabrałem ze sobą całą moją rodzinę i wynajęliśmy naprawdę świetny penthouse. To było niesamowite, widoki były wspaniałe. Mieliśmy fantastyczne lato!”

TAJEMNICA ÓSMA:
NA PLANIE BYŁO STRASZNIE GORĄCO!

„Temperatura na planie była dwukrotnie wyższa niż poprzednim razem! Wtedy kręciliśmy w Puerto Rico, kiedy panowała tutejsza zima. Tym razem byliśmy tu w okresie letnim. Wróciłem do domu z wyraźną opalenizną – mówiąc łagodnie…”

TAJEMNICA DZIEWIĄTA:
W FILMIE NIE MA SURFOWANIA!

„W filmie zobaczycie kilka desek surfingowych, będzie dużo akcji na plaży – ale nie będzie surfowania. Zamiast tego będzie dużo fajnej muzyki i wspaniałych występów”

TAJEMNICA DZIESIĄTA:
TEEN BEACH 2 JEST LEPSZY NIŻ PIERWSZA CZĘŚĆ!

„Wiele osób mówi mi, że Teen Beach 2 będzie lepszy od pierwszego filmu. Trudno mi ocenić to z mojej perspektywy, ale mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. Mieliśmy dużo zabawy kręcąc sequel i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć efekty na wielkim ekranie. Mamy nadzieję, że film wzbudzi u wszystkich szczery zachwyt!”

Teen Beach 2 rozgrywa się kilka miesięcy po powrocie zakochanych Mack i Brady’ego z letniej przygody, która przeniosła ich do świata ulubionego musicalu Brady’ego z lat 60. – „Wet Side Story”. Jednak od razu po powrocie – tym razem już w prawdziwym świecie – składają im niespodziewaną wizytę Lela i Tanner, a także pozostali znajomi z dopiero co opuszczonego filmowego świata. Wiedząc, że rzeczywistość i film nie mogą się połączyć, Mack, Brady i ekipa z „Wet Side Story” muszą szybko ułożyć plan i użyć mocy naszyjnika Leli, aby odesłać gości do ich musicalowego świata, zanim będzie za późno. Tymczasem na plaży rozpoczyna się sezon surferski, a w szkole czas egzaminów – związek wyluzowanego Brady’ego i pilnej Mack zostanie wystawiony na poważną próbę…

Premiera Teen Beach 2 już 18 lipca o 18:00 - tylko w Disney Channel!

źródło: mat. prasowe Disney

al

NAJNOWSZE