Mam Talent!

Teddy's Army zachwycili w "Mam Talent!". Kibicuje im nawet Dawid Kwiatkowski!

2024-04-21 11:13

Podczas półfinałowego odcinka "Mam Talent!" nie brakowało wzruszeń i dobrego humoru. Po długich castingach, w końcu mogliśmy zobaczyć występy na żywo i poznaliśmy finalistów 15. edycji programu. Widzowie i jury zachwycili się występem zespołu Teddy's Army. Okazuje się, że kibicuje im także Dawid Kwiatkowski!

Widzowie z niecierpliwością czekali na powrót uwielbianego talent show stacji TVN "Mam Talent!". Już na etapie ogłoszenia powrotu formatu na scenę na fanów czekało wiele niespodzianek. W składzie jury pojawiły się nowe twarze, choć Marcin Prokop był widzom doskonale znany, ponieważ wcześniej pełnił rolę prowadzącego. Do składu jury dołączyła także Julia Wieniawa, a 15. odsłonę show prowadzą znany z Radia Eska, Jan Pirowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Półfinał "Mam Talent" pokazał zmagania najlepszych uczestników castingu. Widzowie nie mogli narzekać na nudę i brak emocji. Każdy występ podnosił poprzeczkę coraz wyżej, a walka o finał była bardzo wyrównana. Fani programu oczywiście liczyli na awans swoich ulubieńców, okazuje się jednak, że swoich faworytów ma także wokalista i autor tekstów, a do niedawna również trener "The Voice Kids" - Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski kibicuje Teddy's Army

Dawid Kwiatkowski zrezygnował co prawda z roli trenera talent show Telewizji Polskiej, jednak widać, że żywo interesuje się programami tego typu. Na jego profilu na Instagramie w dniu emisji ósmego, półfinałowego odcinka "Mam Talent!" pojawił się wpis, w którym zachęca internautów do głosowania na grupę taneczną Teddy's Army.

"Wszystkie łapki robią tapki dziś na Teddy's Army!" – napisał Dawid Kwiatkowski w swoim story.

Po fenomenalnym występie podczas castingu, w którym grupa zaprezentowała swoją niebanalną choreografię, tańcząc w strojach rodem z filmu "Wikingowie" przyszedł czas na nieco łagodniejszy wizerunek w półfinale. Nie oznacza to jednak, że ich występ miał łagodniejszy przekaz. Widzowie zgromadzeniu w studiu, jak i jurorzy oszaleli na punkcie ich scenicznej ekspresji, a Julia Wieniawa krótko, ale jakże treściwie skomentowała ich show:

"Wszystko mi się podobało" - powiedziała debiutująca w roli jurorki Wieniawa.

Teddy's Army - kim są?

Teddy's Army to zespół taneczny założony przez Adriana Misia i składa się z dziewcząt pochodzących z małych miejscowości. Patrząc na ich sceniczne umiejętności, to aż trudno jest uwierzyć, że istnieje on zaledwie od roku! Ambitne tancerki chcą pokazać wszystkim, że nie ważne jest pochodzenie, ponieważ ciężka praca i upór w dążeniu do celu mogą zaprowadzić nas na sam szczyt!

Zobaczcie niezwykle energetyczny i poruszający występ Teddy's Army w półfinale "Mam Talent!".