Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami. Tak kiedyś wyglądała Maffashion - stare zdjęcia Julii Kuczyńskiej zadziwią niejednego!

Niesamowite, jak bardzo zmieniła się Julia Kuczyńska! Jak kiedyś wyglądała Maffashion? Popularna blogerka modowa, a dziś uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zaczynała jako szafiarka ze Złotowa. Dziś jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zobaczcie, jak wyglądały jej początki w show-biznesie. Odnaleźliśmy jej stare zdjęcia!

Spis treści

  1. Kim jest Julia Kuczyńska? Ile ma lat?
  2. Julia Kuczyńska operacje plastyczne. Maffashion zrobiła nos
  3. Julia Kuczyńska — jak się zmieniła? Tak kiedyś wyglądała

Kim jest Julia Kuczyńska? Ile ma lat?

Julia Kuczyńska zrobiła ogromną karierę w polskim internecie i show-biznesie – zaczynała jako blogerka modowa, dziś uchodzi za jedną z najbardziej wpływowych influencerek w kraju. Jej profil na Instagramie obserwuje 1,4 miliona osób, ale jak wyglądała jej droga na sam szczyt?

Moda od zawsze ją interesowała. To dlatego Julia Kuczyńska w wieku 22 lat założyła bloga modowego Maffashion, na którym prezentowała swoje najciekawsze stylizacje. Kuczyńska szybko zaczęła zarabiać na blogu i stała się jedną z najpopularniejszych polskich szafiarek. Jej kariera już od 15 lat prężnie się rozwija!

Tak Julia Kuczyńska mówiła o swoich blogowych początkach w wywiadzie dla VIVY! w 2021 roku:

Oglądałam w sieci bardzo dużo zdjęć. Zaczęłam też publikować swoje na zagranicznych portalach, między innymi na Lookbook.nu, dzięki któremu wypłynęła Chiara Ferragni – chyba najbardziej znana blogerka na świecie. Tam znajdowałam dziewczyny, które prowadziły blogi i tak to się potoczyło. Na początku robiłam zdjęcia reportażowe i stricte stylizacyjne. Wtedy dodawanie zdjęć stylizacji z opisem, skąd pochodzą te ubrania i dodatki, dla niektórych było ekshibicjonizmem. Pojawiały się pytania, po co my to właściwie robimy. Mnóstwo ludzi uważało, że jesteśmy dziewczynkami z bogatych domów, które tylko kupują ciuszki, a powinny zająć się czymś pożytecznym. Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy, nasłuchałam się na swój temat niewybrednych słów. Ale my, blogerki, lubiłyśmy to, co robiłyśmy. W Polsce to była wąska grupa dziewczyn. Naprawdę dobrze się bawiłyśmy, a potem zaczęło się to przeradzać w coraz to poważniejsze zajęcie. I, tak jak ja, wiele dziewczyn wraz z rozwojem branży i social mediów zrobiło z tego biznes.

Zobacz: Sztukaterie, płaskorzeźba i designerskie meble. Tak mieszka Maffashion!

Ile ma lat Julia Kuczyńska? Maffashion urodziła się 22 września 1987 roku - obecnie ma 36 lat. Wpływowa influencerka pochodzi ze Złotowa, ale szkolne lata spędziła głównie w Poznaniu, gdzie ukończyła liceum, a następnie studia na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

Julia Kuczyńska operacje plastyczne. Maffashion zrobiła nos

Julia Kuczyńska w 2018 roku przeszła operację nosa – powodem była skrzywiona przegroda nosowa, która utrudniała blogerce funkcjonowanie. "Okazało się, że jest bardzo źle. Moja przegroda jest całkowicie krzywa, mam przerośnięte małżowiny nosowe, a sam nos w środku zarośnięty tkanką. Do tego stopnia, że przerośnięta tkanka znajdowała się w okolicach zatok, uciskając je (stąd te bóle)" - tłumaczyła na Instagramie.

Maffashion zdecydowała się także powiększyć usta, ale wygląda na to, że usta i nos to jedyne rzeczy, które w sobie zmieniła.

Przeczytaj także: Dagmara Kaźmierska kiedyś. Zobacz, jak wyglądała zanim stała się sławna

Julia Kuczyńska — jak się zmieniła? Tak kiedyś wyglądała

Patrząc na zdjęcia Maffashion sprzed lat, można zauważyć, że twarz Julii Kuczyńskiej mocno się zmieniła. Wywołana do tablicy blogerka już nie jeden raz zabierała głos w tej sprawie. Nie mam nic do ukrycia – zapewniała w mediach społecznościowych, przypominając o niedoczynności tarczycy, z którą od lat się zmaga. Twa­rzo­pa­tel­nia - tak "pieszczotliwie" określała swoją buzię blogerka porównując swoje zdjęcia stare i aktualne zdjęcia.

(…) po prostu wystarczy porównać zdjęcia po całości. I być na bieżąco. Przecież opuchlizna od chorej tarczycy tuczy się całej twarzy. Twarzy i ciała. Okolice oczu także puchną. Nie, to nie ze nie chce o czymś mówić. Tylko nie mam o czym mówić. A każda chora osoba na niedoczynność wie że to normalne. Nie mam nic do ukrycia. I prawda jest że nawet nie mogłabym tego ukryć bo takie operacje to nie kwestia dnia i masz gotowe tylko potrzebny jest czas na rekonwalescencję. Gojenie się oczu, ran, szwów. U mnie od lat nawet nie było na to czasu. A kto mnie obserwuje każdego dnia ten wie i widzi. Nie mam problemu z tym aby mówić i zapowiadać wcześniej operacje nosa. Powiedziałam też kiedyś gdy wyrównywała górna wargę w ustach. I nie czuje się urażona czytając takie rzeczy. Po prostu nie lubię wmawiania mi czegoś takiego. Serio mam luz – wyjaśniła.

Jak Julia Kuczyńska, czyli popularna Maffashion wyglądała zanim stała się sławna? Odkopaliśmy jej stare zdjęcia, które publikujemy w galerii!

Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka 14. edycji "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami".