Taniec z Gwiazdami 2021 - wpadka w półfinale programu! Tego Oliwia Bieniuk się nie spodziewała

2021-10-19 13:44 kg
Taniec z gwiazdami 2021, jesienna edycja
Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami 2021

Za nami wielki półfinał dwunastej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. O wejście do wielkiego finału walczyły trzy pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Magdalena Kajra Kajrowicz i Rafał Maserak. Podczas odcinka nie zabrakło wzruszeń, ogromnych emocji, tanecznych popisów oraz zabawnych sytuacji. Jedną z nich niewątpliwie była wpadka z udziałem Oliwii Bieniuk. Sprawdźcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2021 - wpadka w półfinale programu! W dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami wśród uczestników znaleźli się: Magdalena Kajra Kajrowicz, Piotr Mróz, Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Łukasz Juras Jurkowski, Kinga Sawczuk, Izabela Małysz, Radosław Liszewski, Wojciech Fit Oldboy Węcławowicz oraz Denis Urubko. W walce o kryształową kulę pozostali Magdalena Kajra Kajrowicz oraz Piotr Mróz. O tym, kto wygra najnowszą odsłonę show, dowiemy się już w poniedziałek, 25 października 2021 roku. 

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Taniec z Gwiazdami 2021 - wpadka w półfinale programu!

Półfinał dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami został pokazany w poniedziałek, 18 października 2021 roku. Tego dnia swoje urodziny obchodziła Oliwia Bieniuk. Produkcja postanowiła przygotować dla niej miłą niespodziankę. Tuż po jej występie Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się na parkiecie programu z tortem, przygotowanym specjalnie dla młodej gwiazdy.

Oliwia Bieniuk zaczęła zdmuchiwać świeczki, ale niestety okazało się, że zadanie to nie jest takie proste, jak myślała. Z pomocą przyszła Edyta Zając, która również próbowała zdmuchnąć świeczki. Sykut-Jeżyna widząc, że świeczki nie dają za wygraną, w końcu odłożyła tort na stół jurorski. Po chwili urodzinowe ciasto zaczęło płonąć... Sytuację uratował członek ekipy produkcyjnej programu, który niepostrzeżenie zabrał tort. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE