Taniec z gwiazdami 2020 - powtórki odcinków 11 edycji Dancing with the Stars. Kiedy w TV?

2020-03-04 12:11
Taniec z gwiazdami
Autor: WBF

Wiosną 2020 roku rusza 11 już edycja tanecznego show na Polsacie, a łącznie - aż 23! Program po raz pierwszy trafił na antenę w 2005 roku, wówczas emitowała go stacja TVN. Wśród dotychczasowych zwycięzców programu znalazły się takie gwiazdy jak Kasia Cichopek, Kinga Rusin, Anna Mucha, Ewelina Lisowska czy Damian Kordas. Kto pójdzie w ich ślady i tym razem otrzyma Kryształową Kulę?

Taniec z gwiazdami 2020 - powtórki odcinków 11 edycji Dancing with the Stars. Kiedy i o której w TV? Nowa edycja programu z pewnością będzie niezwykle emocjonująca, a lista gwiazd, które tym razem zmierzą się na parkiecie, jest naprawdę imponująca. Ich umiejętności w 11 edycji Tańca z gwiazdami oceni jury w składzie Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski.

Taniec z gwiazdami 2020 - powtórki odcinków 11 edycji Dancing with the Stars. Kiedy i o której w TV?

Nowe odcinki programu można tradycyjnie oglądać w piątki, począwszy od 6 marca, premierowo emitowane są o godzinie 20:05. Poprzednio powtórki programu można było oglądać na Super Polsat, jednak póki co stacja nie podała informacji, czy w ogóle zamierza emitować w telewizji powtórki 11 edycji tanecznego show. Jeśli jednak zdarzy wam się ominąć premierowy odcinek Tańca z gwiazdami w telewizji, można bez problemu obejrzeć go na platformie Ipla.tv.

W tym roku na parkiecie zobaczymy łącznie 12 par. Finałowy odcinek Tańca z gwiazdami zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w połowie maja.

NAJNOWSZE