Taniec z Gwiazdami 2020 - kiedy 11. edycja powróci na antenę Polsatu?

2020-06-01 11:26 kg
Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Widzowie z przyjemnością śledzą kolejne taneczne popisy znanych aktorów, piosenkarzy, dziennikarzy czy też sportowców. 11. edycja Tańca z Gwiazdami wystartowała w marcu 2020 roku. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa, najnowsza odsłona show została przerwana. Kiedy program powróci na antenę Polsatu?

Taniec z Gwiazdami 2020 - kiedy 11. edycja powróci na antenę Polsatu? Jedenasta edycja programu Taniec z Gwiazdami była od dawna wyczekiwana, ponieważ do udziału w niej zaproszono naprawdę gorące nazwiska. Swoje taneczne umiejętności mieli zaprezentować między innymi Julia Wieniawa, Ania Karwan, Edyta Zająć, Tomasz Oświeciński oraz Nicole Bogdanowicz. Jak na razie widzowie mieli okazję obejrzeć jedynie dwa odcinki z ich udziałem. Kiedy show powróci?

Taniec z Gwiazdami 2020 - kiedy 11. edycja powróci na antenę Polsatu?

W jedenastej edycji Tańca z Gwiazdami udział wzięły pary: Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Wiktoria Omyła i Marcin Bosak, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Hanna Zudziewicz i Sylwester Wilk, Ania Karwan i Janek Kliment, Janja Lesar i Tomasz Oświeciński, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Lenka Kliment i Bogdan Kalus, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko oraz Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa edycja została przerwana, a widzowie zobaczyli zaledwie dwa odcinki najnowszej odsłony.

Produkcja programu od początku zapowiadała, że show powróci na antenę Polsatu jesienią tego roku. Informację potwierdziła kostiumograf show - Malwina Wędzikowska, która zdradziła również dokładną datę powrotu programu. Nowy odcinek Tańca z Gwiazdami będziemy mieli okazję obejrzeć już w piątek, 4 września. Wiadomo też, że w kontynuacji edycji wezmą udział wszyscy uczestnicy.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE