Taniec z Gwiazdami 20.03.2020 - dlaczego nie ma odcinka Dancing with the Stars?

2020-03-20 18:00
Taniec z Gwiazdami
Autor: WBF

Jedenasta edycja Tańca z Gwiazdami na Polsacie rozpoczęła się 6 marca, a emisję tradycyjne zaplanowano na piątek. Wielu widzów programu mogło być jednak mocno zdziwionych, gdy zorientowali się, że w piątek 20 marca stacja nie zaplanowała emisji kolejnego odcinka tanecznego show. Wyjaśniamy, co się stało i kiedy Taniec z Gwiazdami powróci na antenę stacji.

Taniec z Gwiazdami 20.03.2020 - dlaczego nie ma odcinka Dancing with the Stars? Co się stało i kiedy program powróci do ramówki Polsatu? Odpowiedzi na te pytania z pewnością nurtują wielu fanów programu, którzy bardzo wyczekują każdej kolejnej edycji. Niestety, z emisją Tańca z Gwiazdami musimy pożegnać się na nieco dłuższy czas. 

Taniec z Gwiazdami 20.03.2020 - dlaczego nie ma odcinka Dancing with the Stars?

Telewizja Polsat podjęła decyzję o tymczasowym zawieszeniu Tańca z Gwiazdami ze względu na istniejące obecnie zagrożenie zarażenia koronawirusem. Tę informację podali prowadzący podczas drugiego odcinka, emitowanego tydzień wcześniej. Odcinek z 13 marca odbył się natomiast bez udziału publiczności. Stacja zapewniła jednak, że planuje przywrócić jedenastą edycję Tańca z Gwiazdami na jesieni.

Polsat podjął podobną decyzję w związku z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kolejne odcinki 13 edycji muzycznego show nie będą emitowane już od soboty 21 marca.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE