Taniec z gwiazdami 11.10.2021 - ćwierćfinał! Uczestnicy pod coraz większą presją

2021-10-08 15:43 PK
Taniec z gwiazdami
Autor: WBF

To już ćwierćfinał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Czym tym razem zaskoczą nas Gwiazdy programu? Odwiedzimy różne zakątki świata i usłyszymy przeboje pochodzące z różnych krajów. Po raz pierwszy w tej edycji na parkiecie show zaprezentowane zostaną takie tańce, jak hip hop, disco czy bollywood!

Taniec z gwiazdami 2021 - ćwierćfinał. Im bliżej finału, tym coraz większa presja i apetyt na Kryształową Kulę! Od ponad 2 miesięcy taniec stanowi element ich codzienności. Były kontuzje i kryzysy, ale gdy ubierają się w spektakularne kreacje autorstwa Malwiny Wędzikowskiej, a światła kamer zapalają się, zapominają o zmęczeniu. Jak z nowymi choreografiami poradzą sobie Gwiazdy XII edycji w ćwierćfinale, w którym poprzeczka u jurorów jest postawiona naprawdę wysoko?

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Sylwia i Jacek zaprezentują się w nietypowej dla show stylistyce, bo hip hopie. Zatańczą do piosenki Willa Smitha „Getting’ Jiggy With Me”. Dzięki Kajrze i Rafałowi odwiedzimy Kubę. Para wprowadzi nas w nastrój kubańskich imprez, tańcząc salsę do „La vida es un carnaval” Celii Cruz. Piotr i Hania przeniosą nas do… Korei! Zatańczą disco do absolutnego hitu z 2012 roku, czyli „Gangam Style” PSY. Za sprawą piosenki „JAI HO" razem z Oliwią i Michałem poczujemy egzotyczny klimat Indii. Para zaprezentuje taniec w stylu bollywood. Show uświetni Cleo, która wykona aż dwie piosenki.

Taniec z gwiazdami można oglądać w każdy poniedziałek o 20:05 w Polsacie. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE