Chłopaki do wzięcia

Tak mieszkają i żyją "Chłopaki do wzięcia". Bieda aż piszczy? Niektórzy mają takie domy, że głowa mała!

Zobacz, jak mieszkają "Chłopaki do wzięcia". Opuszczony i zaniedbany dom "Szczeny" został już wyburzony, "Jezus" żyje w zgodzie z naturą, razu tu raz tam, ale zawsze blisko lasu, natomiast u "Bodyguarda" jest na bogato. Zobacz w naszej galerii, w jakich warunkach żyją "Chłopaki do wzięcia".

Spis treści

  1. O czym jest program "Chłopaki do wzięcia"?
  2. Dom Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego był już w ruinie
  3. Krzysztof, czyli popularny Bandziorek mieszka teraz na Mazurach
  4. Bodyguard z "Chłopaków do wzięcia" kocha przepych
  5. Jerry ma dom w stylu amerykańskim

O czym jest program "Chłopaki do wzięcia"?

To dokumentalna telenowela przedstawiająca losy samotnych mężczyzn. Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" pochodzą z małych miasteczek i wsi. Część z nich znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Tytułowe chłopaki poszukują partnerek na życie, ale znalezienie tej "jedynej" nie jest wcale takie proste.

Przeczytaj także: Ile zarabiają "Chłopaki do wzięcia"? Niewygodne fakty wychodzą na jaw!

Program emitowany jest od 2012 roku na kanale Polsat Play i jego popularność nie słabnie. "Chłopaki do wzięcia" doczekały się już 23 sezonów. Przez program przewinęło się mnóstwo uczestników. Najpopularniejsi z nich to:

  • Stefan Koch,
  • Jarek Mergner, czyli popularny Jaruś,
  • Ryszard "Szczena" Dąbrowski,
  • Piotrek "Bodyguard",
  • Sebastian "Jezus".

Postanowiliśmy sprawdzić, jak na co dzień żyją i mieszkają "Chłopaki do wzięcia". Komu się powodzi? Niektórzy mają naprawdę piękne i zadbane domy, których można im pozazdrościć.

Dom Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego był już w ruinie

Ryszard Dąbrowski od dawna nie występuje już w "Chłopakach do wzięcia", ale wciąż uchodzi za jednego z najpopularniejszych bohaterów telenoweli Polsat Play. Wiecznie popadający w konflikty z prawem "Szczena" jest dziś ojcem małego Marcelka, którego mamą jest Joanna Wielocha. Para od dawna nie mieszka już w rodzinnym domu Ryśka w Koźniewie.

Jakiś czas temu do sieci trafił filmik pokazujący zrujnowany budynek. Niedługo potem "Szczena" poinformował, że dom jego mamy został już wyburzony. Nic nie zostało z domku - przekazał za pośrednictwem TikToka bohater "Chłopaków do wzięcia".

Jeśli zastanawiacie się, gdzie dziś mieszka matka "Szczeny", to śpieszymy z informacją. Pani Terasa przebywa obecnie w ośrodku pomocy społecznej.

Krzysztof, czyli popularny Bandziorek mieszka teraz na Mazurach

Bandziorek jest dziś zakochany i wiedzie szczęśliwe życie na Mazurach, gdzie mieszka jego ukochana Danusia. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym, a Krzysztof zmienił dla wybranki całe swoje życie.

Czytaj także: Tych seniorów znała cała Polska. Z ich śmiercią trudno się pogodzić

Bodyguard z "Chłopaków do wzięcia" kocha przepych

Piotrek zwany "Bodyguardem" to kolejny bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Powiedzieć o nim, że uwielbia przepych, to jakby nic nie powiedzieć. Wychowany wśród Romów "Body" ma naturę zbieracza i może pochwalić się pokaźną kolekcją złotych zegarków, sygnetów i antyków. W jego domu niemal wszystko jest z Ameryki, o czym często wspomina w programie. Największe wrażenie robi kilim z podobizną Jezus, który wisi na ścianie w salonie.

Jerry ma dom w stylu amerykańskim

Niejednej kobiecie zaświeciły się oczy na widok willi Jerry’ego, który dołączył do ekipy "Chłopaków do wzięcia" w 4. sezonie. Jerry – z zawodu technik elektryk - przybył do Polski z Ameryki. W programie podkreślał, że uwielbia tańczyć a kobieta, której szuka szuka musi ładnie pachnie.

Dom Jerry’ego to kwintesencja amerykańskiego stylu. Biała bryła i drewniana boazeria na elewacji, spadzisty dach, zadaszona weranda z balustradami i okazały ogród.

Jak mieszka Sebastian "Jezus", Stefan Koch, Jaruś, Marcin Flis i inni uczestnicy "Chłopaków do wzięcia"? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii, w której pokazujemy, jak dziś żyją ulubieńcy widzów.