Reality show

Chłopaki do wzięcia. Szukał z bratem żony w telewizji. Dziś sam jest kobietą!

Pamiętacie Adama i Macieja z programu "Chłopaki do wzięcia"? Bliźniacy z Malborka szukali miłości w telewizji, ale bez powodzenia. Sprawdziliśmy, co dziś u nich słychać. Jeden z nich jest teraz kobietą! Zobacz ich nowe zdjęcie w naszej galerii.

Spis treści

  1. "Chłopaki do wzięcia" - Adam i Maciej, czyli bliźniacy z Malborka
  2. "Chłopaki do wzięcia" - Alex jest dziś kobietą
  3. Jak dziś wygląda Alex z "Chłopaków do wzięcia"?
  4. Rodzeństwo z "Chłopaków do wzięcia" kupiło dom w Grecji

"Chłopaki do wzięcia" - Adam i Maciej, czyli bliźniacy z Malborka

Dokumentalna telenowela pt. "Chłopaki do wzięcia" to już 23 sezony przygód i perypetii kawalerów, którzy szukają miłości. W pierwszej serii widzowie poznali bliźniaków z Malborka, którzy chcieli się wyrwać z kleszczy dokuczliwej samotności. Co dziś u nich słychać?

Adam przebierał w dziewczynach, ale tylko swojej wyobraźni. Rzeczywistość była dla niego bardziej skomplikowana. "Dziewczyna musi być ładna, bo ja później muszę z nią dzieci mieć, to żeby dzieci też były ładne" – tłumaczył w programie. Adam w programie "Chłopaki do wzięcia" występował ze swoim bratem bliźniakiem Maciejem, który jak się okazało, miał większe powodzenie u kobiet. "Nie pamiętasz, jak zrywałem z dziewczynami, to tyś później do nich jeździł, jak ja się czułem? Tego się nie robi w rodzinie" - pouczał brata.

Zobacz także: Tak wyglądały urodziny Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Aż łza mu się w oku zakręciła

Maciej wyznawał zasadę: "Muszę być inny, żeby dziewczyny zwracały na mnie uwagę". Lubił siebie w pełnym makijażu i odważnych, damskich stylizacjach. Adam nie mógł pogodzić się z tym, że jego brat robi z siebie kobietę. Maciej twierdził z kolei, że kiedy znajdzie sobie odpowiednią kandydatkę na żonę, to zmieni swój wizerunek.

Mój brat zmieniał się po troszeczku. Najpierw wybrał styl emo, potem pomału zapuszczał włosy, zaczął się zmieniać, ubierać się inaczej i to dla mnie było trochę szokujące… Chłopak, a chciał wyglądać jak dziewczyna – wyznał Adam w programie "Chłopaki do wzięcia".

"Chłopaki do wzięcia" - Alex jest dziś kobietą

Maciej Kozłowski, który w "Chłopakach do wzięcia" przedstawiał się jako Alex, odnalazł swoją tożsamość. Po miłosnych niepowodzeniach, skupił się na rozwijaniu swojej muzycznej pasji i zaczął występować w przeróżnych programach telewizyjnych. Alex z "Chłopaków do wzięcia" próbował swoich sił na scenie "X-Factor" i "Mam talent". Następnie zgłosił się do programu "Sekrety chirurgii", aby poddać się feminizacji twarzy. Zależało mu na tym, aby uzyskać wygląd wokalisty Madoxa.

Zobacz: Chłopaki do wzięcia. Bandziorek i Danusia odpicowali dom, że mucha nie siada! Tak teraz mieszkają

Doktor Krzysztof Potocki nie miał jednak dla Alexa dobrych wiadomości. Poinformował go, że tego typu zabiegi przeprowadza się u osób, które są zakwalifikowane do zmiany płci. Alex rozpoczął więc długotrwały proces korekty płci. W swoich mediach społecznościowych informował, że jest w trakcie terapii hormonalnej, której zwieńczeniem ma być operacja zmiany płci.

Jak dziś wygląda Alex z "Chłopaków do wzięcia"?

Alex w ostatnich latach przeszedł zdumiewającą przemianę, teraz przedstawia się jako Alexandra Natalie Boykow. Na nowych zdjęciach widzimy ją uśmiechniętą i szczęśliwą. Alexandra w końcu może czuć się w pełni sobą.

Zobacz także: Bzik z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Ledwo go poznaliśmy!

Rodzeństwo z "Chłopaków do wzięcia" kupiło dom w Grecji

W maju 2020 roku Alexandra poinformowała na swoim Facebooku, że razem z bratem Adamem nabyła nieruchomość na greckiej wyspie Samos.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ mamy swój dom na przepięknej wyspie greckiej w mieście Μαραθόκαμπος (Marathokampos) – przekazała.

Zobacz w galerii, jak dziś wyglądają bliźniacy z "Chłopaków do wzięcia". Alexandra jest nie do poznania!

Dorastaliście w czasach PRL? Te programy telewizyjne dla dzieci musicie znać! Sprawdźcie, ile z nich pamiętacie!

Pytanie 1 z 11
Jak miała na imię najsłynniejsza pacynka PRL, z którą w programie rozmawiali Zygmunt Kęstowicz, Tadeusz Chudecki i Artur Barciś?
Listen on Spreaker.