reality show

Tak kiedyś wyglądały "Królowe życia". Na operacje plastyczne przeznaczają astronomiczne kwoty!

"Królowe życia" zasłynęły swoim zamiłowaniem do luksusu i różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Na niektórych starszych zdjęciach trudno je rozpoznać. Zobacz stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej, Anny Renusz, Moniki Chwajoł, Izabeli Macudzińskiej-Borowiak i innych bohaterek słynnej telenoweli TTV.

Spis treści

  1. "Królowe życia" kiedyś i dziś. Niesamowite metamorfozy uczestniczek programu TTV
  2. "Królowe życia" przed operacjami plastycznymi

Dokumentalna telenowela "Królowe życia" była jednym z największych hitów stacji TTV. Zabawna opowieść o ludziach, którzy osiągnęli sukces i żyją na bogato dobiegła jednak końca w 2022 r., po 12 sezonach i prawie 300 odcinkach. O tym, co dziś słychać u gwiazd programu przeczytasz w naszym poprzednim tekście.

Czytaj też: Tak mieszkają "Królowe życia". Lepiej usiądźcie, zanim zobaczycie te zdjęcia!

"Królowe życia" kiedyś i dziś. Niesamowite metamorfozy uczestniczek programu TTV

"Królowe życia" trafiły na antenę stacji TTV w 2016 roku i szybko stały się hitem. Obsada programu z sezonu na sezon się zmieniała. Ewoluował także wizerunek najpopularniejszych uczestniczek. Większość z nich przeszła zdumiewające metamorfozy na przestrzeni ostatnich lat.

Nie jest tajemnicą, że dla tytułowych "królowych życia" wygląd jest bardzo ważny. Bohaterki programu nie stronią od różnych zabiegów i operacji. "Królowe życia", które otwarcie przyznają się do odwiedzania gabinetów medycyny estetycznej to:

  • Laluna Unique,
  • Monika Chwajoł,
  • Anna Renusz,
  • Izabela Macudzińska-Borowiak.
Królowe życia po programie – co robią dziś

"Królowe życia" przed operacjami plastycznymi

Laluna Unique, czyli Katarzyna Lirsz nie ukrywa, że jest fanką operacji plastycznych. Ile ich było? W 2021 roku w rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl przyznała, co poprawiała:

Trzy razy piersi, dwa razy pośladki, plastyka brzucha, dwa razy nos.

Wiadomo, że Kasia z "Królowych życia" zrobiła także lifting twarzy i podciągnięcie powiek, poddała się także chirurgicznemu podniesienie ust, poprawiała także owal twarzy – opowiadała o tym w mediach społecznościowych. W 2022 roku Laluna przeszła również operację plastyczną, która ma na celu uzyskanie tzw. baby face.

Laluna Unique w Q&A przeprowadzonym na swoim Instagramie ujawniła, ile wydała na zabiegi i operacje plastyczne. Chodzi o kwotę 2 milionów złotych.

Do ingerencji w urodę przyznaje się także Anna Renusz.

Mam zoperowany nos, powiększone piersi, regularnie też wypełniam usta. Poddałam się także zabiegowi odsysania tłuszczu z nóg i rąk, a następnie ten tłuszcz został wykorzystany w zabiegu kształtowania pośladków. Mam także usunięte poduszki Bichata, czyli struktury tłuszczowe położone wewnątrz policzków. Odpowiadają one za prawidłowy kontur twarzy. Dzięki temu zabiegowi twarz staje się smuklejsza, a kości policzkowe są bardziej wyeksponowane. Ostrzykuję też twarz kwasem hialuronowym, dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i elastyczna. Mam jeszcze doczepiane włosy - tłumaczyła w rozmowie z portalem Trójmiasto.pl.

Znana dziś jako gwiazda disco polo Monika Chwajoł przyznała się fanom do korekty nosa, powiększania ust i piersi oraz do korzystania z botoksu.

Operacja nosa zmieniła drastycznie - na wielki plus - moją twarz. I nic więcej nie musiałam już operować w twarzy! (...) Jak nosek się zagoił, zrobiłam sztuczne rzęsy, powiększyłam troszkę usta, botoks na czole i mój Jacuś ma nową żonkę – ekscytowała się na Instagramie.

Izabela Macudzińska-Borowiak także przeszła spektakularną metamorfozę. Wiadomo, że "królowa życia" zrzuciła niedawno 20 kg, ale poprawiała także urodę w klinice w Turcji.

Efektem schudnięcia jest to, że nie zawsze później wszystko wygląda idealnie. I tak właśnie jest w moim przypadku jeśli chodzi o buzię, powieki. Więc będę miała wykonywane "cat eye" oraz lifting policzków. Doktor będzie unosił brwi razem z policzkami, żeby unieść skórę na buzi, która troszeczkę mi opadła. No i będę miała wycinane powieki. Niestety nie jestem pierwszej młodości. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z Was powiedzą, że niczego takiego nie potrzebuję, że niczego nie widać, że wszystko jest idealnie. Oczywiście, Wy patrzycie, ale ja też patrzę w lustro. Znam siebie, znam swoje ciało i widzę zmiany, widzę coś, z czym nie czuję się komfortowo – wyjaśniła Izabela na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" regularnie korzysta z botoksu, kwasu hialuronowego i mezoterapii. W programie pokazała zabieg liposukcji. Natomiast w rozmowie z "Party" przyznała, że planuje jeszcze pójść pod nóż.

Powoli ku temu się skłaniał. I będzie to lifting. No i była liposukcja, tego nie da się ukryć.

W galerii znajdziesz stare zdjęcia "Królowych życia". Zobacz, jak uczestniczki programu TTV wyglądały zanim stały się sławne.