Reality show

Tak kiedyś wyglądała Magda ze "Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Była blondynką i miała dugie włosy!

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" kiedyś wyglądała zupełnie inaczej! Po sieci krążą jej zdjęcia z przeszłości, na których trudno ją rozpoznać. Zobacz, jak zmieniła się żona Krzysztofa z najnowszej edycji programu TVN.

Spis treści

  1. "Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kim jest Magda?
  2. ŚOPW. Magda i Krzysztof są razem po programie?
  3. Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czym się zajmuje?
  4. Tak kiedyś wyglądała Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kim jest Magda?

Magdalena Białas to uczestniczka 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest jedną z trzech kobiet, które zdecydowały się powierzyć swój los w ręce ekspertek kontrowersyjnego eksperymentu telewizyjnego. Mężem Magdy został 33-letni Krzysztof z Przemyśla.

Para jest już po ślubie, który zobaczyliśmy w 3. odcinku 9. edycji "ŚOPW". Czy szczęście będzie im pisane? O tym przekonamy się już niebawem.

ŚOPW. Magda i Krzysztof są razem po programie?

Fani programu na forach internetowych prześcigają się w domysłach. Nie brakuje głosów, że Magda i Krzysztof to najlepiej dobrana para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9".

Plotki na ten temat podsyciła ostatnio sama Magdalena, która pochwaliła się w sieci bukietem kwiatów od tajemniczego adoratora. Niektórzy twierdzą, że to prezent od programowego męża, Krzysztofa.

Zobacz też: Wszystkie pary i małżeństwa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ile ich było?

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czym się zajmuje?

W programie Magda dała się poznać jako sympatyczna kobieta, której bardzo zależy na tym, aby jej mąż nie był gburem. Magda jest przy tym bardzo wrażliwa. Wiadomo, że uwielbia tarota.

Z zawodu Magda jest psychologiem i interwentem kryzysowym.

W mojej pasji, a zarazem pracy skupiam się na tym, by każdy z kim pracuję, wykorzystał maksimum własnego potencjału w uporaniu się z problemem, kryzysem, niepewnością, bądź lękiem. Zajmuję się pomocą w wychodzeniem z kryzysów takich jak: nagłe sytuacje życiowe np. rozwód, rozpad związku partnerskiego, przechodzenie żałoby - czytamy na stronie Twojpsycholog.pl

Sprawdź też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy przeszli metamorfozy. Dziś byście ich nie poznali!

Tak kiedyś wyglądała Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9"

Magda Białas prowadzi konto w mediach społecznościowych. To właśnie tam znaleźliśmy jej archiwalne zdjęcia, jeszcze sprzed jej udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wiedzieliście, że Magda była kiedyś blondynką?

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się żona Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9".