Reality show

Tak dziś wygląda Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej metamorfoza zwala z nóg!

Pamiętacie Agnieszkę Antosik z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Spójrzcie tylko na jej nowe zdjęcia w naszej galerii. Aga przeszła spektakularną metamorfozę - zapuściła włosy i ponownie wyszła za mąż. Dziś jest już szczęśliwą mamą! Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka 2. edycji "ŚOPW".

Spis treści

  1. Agnieszka z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak dziś wygląda?
  2. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2" przeszła metamorfozę
  3. Agnieszka Antosik została mamą
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to telewizyjny eksperyment, w którym eksperci starają się dobrać nieznajomych w parę. Przyszli małżonkowie poznają się dopiero w dniu ślubu. Program od lat wzbudza kontrowersje, ale odważnych, którzy są gotowi poślubić obcą sobie osobę nie brakuje. Już przeszło 40 osób przewinęło się przez polską edycję "ŚOPW". Udane małżeństwa zaaranżowane przez ekspertów TVN można policzyć na palcach jednej ręki.

Jesienią 2023 r. na antenie TVN mogliśmy oglądać 9. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przygotowania do kolejnej odsłony kontrowersyjnego programu już trwają.

Polecamy: Oto uczestnicy 6. edycji "Sanatorium miłości". Poznaj nowych kuracjuszy i kuracjuszki

Agnieszka z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak dziś wygląda?

Pamiętacie 2. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który stacja TVN emitowała jesienią 2027 roku? Uczestnikami tego eksperymentu byli:

  • Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek,
  • Anna Wróbel i Grzegorz Zygadło,
  • Agnieszka Antosik i Marcin Wichrowski.

Agnieszka Antosik była ulubienicą widzów 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci byli przekonani, że z Marcinem Wichrowskim stworzy szczęśliwe małżeństwo. Życie napisało jednak inny scenariusz. Choć oboje naprawdę się starali i dali sobie szansę do poznania się, to wkrótce okazało się, że zwyczajnie do siebie nie pasują. Ich związek zakończył się rozwodem.

Polecamy: Aneta i Robert Żuchowscy tworzą parę jak z obrazka! Jak im się wiedzie?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2" przeszła metamorfozę

Po udziale w 2. edycji "ŚOPW" Agnieszka Antosik przeszła ogromną przemianę fizyczną, ale i mentalną. Zmieniła fryzurę, zaczęła rozwijać własny biznes, a niedługo potem pochwaliła się, że znalazła prawdziwą miłość! W 2021 roku Agnieszka z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie wyszła za mąż.

Agnieszka Antosik została mamą

Niedługo potem w życiu Agnieszki zaszły kolejne zmiany. Ulubienica powitała na świecie pierwsze dziecko - synka, który jest teraz dla niej całym światem. 

Nie sądziłam, że macierzyństwo tak wiele mnie nauczy, a to dopiero początek. Stałam się jeszcze lepszą wersją siebie, bardziej cierpliwą, z większą pokorą i dystansem... jeszcze lepiej zorganizowaną, „ogarniętą” w układaniu klocków dnia i tygodnia… i jeszcze bardziej wdzięczną za bliskie relacje- w rodzinie, w biznesie, w przyjaźniach. Gdyby nie relacje to byłoby dużo ciężej – czytamy na Instagramie Agnieszki.

Agnieszka Antosik 5 marca 2024 r. skończy 38 lat. Ja dziś wygląda uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2"? Zobacz jej niesamowitą metamorfozę w galerii!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert Żuchowscy mają drugie dziecko!
Listen on Spreaker.