Co za metamorfoza!

Tak dziś wygląda Adriana Hyzopska z "Top Model". Co za metamorfoza! Musi pozwać rodziców, aby przejść operację

Adriana Hyzopska to uczestniczka 11. edycji "Top Model". Już podczas castingu do programu otwarcie opowiadała o swojej przemianie. Transpłciowa modelka dziś wygląda zupełnie inaczej niż w "Top Model". Przed nią jeszcze operacja zmiany płci. Aby to zrobić, musi pozwać do sądu własnych rodziców.

Spis treści

  1. Top Model. Kim jest Adriana Hyzopska?
  2. Adriana Hyzopska – operacja zmiany płci
  3. Adriana Hyzopska już tak nie wygląda

Top Model. Kim jest Adriana Hyzopska?

O Adrianie Hyzopskiej z Klonowca Wielkiego w województwie łódzkim zrobiło się głośno w 2022 roku, w związku z jej udziałem w 11. edycji "Top Model". Widzowie od razu polubili ją za szczerość, otwartość i pozytywną energię. 18-letnia wówczas wizażystka i Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym przyznała przed kamerami, że jest osobą transpłciową.

Na kilka miesięcy przed udziałem w "Top Model", Adriana rozpoczęła terapię hormonalną, aby w pełni fizycznie stać się kobietą. Wspierała ją w tym siostra i mama. Tata Adriany na początku źle to przeszedł, ale jego podejście się zmieniło. Występ Ady w show TVN był przełomowym momentem dla jej rodziny. Po programie Adriana otrzymała wsparcie od ojca, którego tak bardzo potrzebowała. "Tata nie chciał, żeby stała mi się krzywda" – wyjaśniła w niedawnym wywiadzie z Oskarem Netkowskim dla "Dzień Dobry TVN".

Czytaj także: Tacy prywatnie są uczestnicy 12. edycji "Top Model". Zobacz, jak wyglądają na co dzień!

Adriana Hyzopska – operacja zmiany płci

Teraz przed Adrianą najtrudniejszy moment, bo jedynym sposobem aby zmienić swoje dane w dokumentach i móc przejść operację zmiany płci jest wytoczenie powództwa o jej ustalenie. Uczestniczka 11. edycji "Top Model" musi więc pozwać swoich rodziców do sądu.

Proces pozwania rodziców jeszcze jest przede mną. Rozmawiałam z rodzicami o tym i powiedzieli, że to okej, że przejdziemy przez to razem. Czekam na to, to będzie coś, co na pewno mnie wzruszy i uskrzydli. Zostało mi zmienienie danych i zrobienie operacji. (...) W Polsce niestety nic nie jest refundowane, a to koszty dochodzące do 200 tys. dol. Korekty płci zazwyczaj wykonuje się w USA czy w Tajlandii, bo w Polsce nie mamy takich specjalistów – powiedziała w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN".

Czytaj też: Mateusz Maga zachwycił w programie kobiecą urodą. Teraz ma klatę niczym niejeden sportowiec!

Adriana Hyzopska już tak nie wygląda

Adriana od czasu zakończenia programu z jej udziałem mocno się zmieniła. Modelka zachwyca urodą i chętnie eksperymentuje z fryzurą. Jakiś czas temu przedłużyła włosy i dziś jest długonogą blondynką. "Przedłużyłam wloski I mega się jaram" - poinformowała na swoim Instagramie we wrześniu 2023 r. Zobaczcie w naszej galerii, jak dzisiaj wygląda Adriana Hyzopska.

Tak dziś wygląda Adriana Hyzopska z Top Model. Teraz musi pozwać rodziców, aby przejść operację