Tajemnica zawodowa - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu? Data emisji

2021-02-22 16:41 AW
Tajemnica zawodowa
Autor: Materiały Prasowe

Tajemnica zawodowa to nowy serial TVN, który zadebiutował na antenie 17 lutego 2021 roku. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się jesienią 2020, a Tajemnica zawodowa ukazała się jako nowość w wiosennej ramówce stacji na kolejny rok. Produkcja, podobnie jak wiele popularnych seriali TVN, łączy w sobie wątki kryminalne z obyczajowymi, a całą historię wiąże zagadka i nierozwiązana tajemnica. W rolach głównych w serialu występują Magdalena Różczka oraz Cezary Pazura.

Tajemnica zawodowa - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu? Data emisji finałowego epizodu. Tajemnice, sieć intryg, niewierność - kim tak naprawdę jest Andrzej Żurawski? Największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy mąż, dla którego Julia poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje?

Tajemnica zawodowa - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu? Data emisji

Główną osią fabuły jest walka Julii Żurawskiej o oczyszczenie męża Andrzeja z zarzutów kryminalnych. Główna bohaterka, 40-letnia Julia po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim. Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat. Tajemnica zawodowa emitowana jest w środy o godzinie 21:30 począwszy od 17 lutego. Pierwszy sezon składa się łącznie z 10 odcinków, a finałowy zostanie wyemitowany w TVN 21 kwietnia 2021.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE