Szybcy i Wściekli 9 - najbardziej oczekiwany film roku! 9 faktów, które musisz widzieć przed premierą

2021-05-12 14:05 Adrian Rybak
Szybcy i wściekli w TVN 2020. Kiedy w TV kolejne filmy z serii?
Autor: TVN / Universal/X-News Szybcy i wściekli w TVN 2020. Kiedy w TV kolejne filmy z serii?

Szybcy i Wściekli 9 nadchodzą. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych tego roku. Fani serii już nie mogą doczekać się pójścia do kin. Wcześniej jednak warto zapoznać się z kilkoma informacjami na temat tej produkcji. Przedstawiamy dziewięć faktów, które trzeba znać przed obejrzeniem najnowszego filmu.

Szybcy i wściekli 9 trafią do kin już za kilka tygodni. To jedna z najpopularniejszych sag filmowych na świecie. Fani zastanawiają się, czym tym razem zaskoczą twórcy. Rozpoczęli już odliczanie do wielkiej premiery. Szybcy i wściekli 9 z pewnością dla wielu osób będzie pierwszym filmem, który zobaczą w kinach po restrykcjach z powodu pandemii koronawirusa. Zawsze przed pójściem do kina warto zrobić research na temat filmu, który zamierzamy obejrzeć. Fanom Szybkich i wściekłych ułatwimy to zadanie. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat kolejnej kontynuacji kinowego przeboju.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

1. Data premiery

To informacja, której szukają wszyscy. Poinformowano już, w Polsce 9. część Szybkich i wściekłych pojawi się w kinach w piątek 25.06.2021. Warto już zarezerwować bilety i przygotować się na wyjście do kina po dłuższym czasie.

2. Fabuła

Dominic prowadzi spokojne życie z Letty i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto, który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

3. Obsada

W filmie jak zawsze pojawi się gwiazdorska obsada. Widzowie mogą liczyć na występy takich aktorów jak Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Charlize Theron, Jordana Brewster, Helen Mirren, John Cena i wiele innych. To prawdziwa plejada gwiazd.

4. Reżyseria

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą Szybkich i wściekłych. Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą część. Fani filmu mogą być więc spokojni o jakość scen. Justin Lin zna dobrze styl Szybkich i wściekłych.

5. Lokalizacje

W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaciół i powrótu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.

6. Zarobki

Seria "Szybcy i wściekli" przez 20 lat zarobiła już ponad 5 miliardów dolarów na całym świecie. Wkrótce po raz kolejny pójdziemy do kina na film o szybkich i pięknych samochodach. To jedna z najbardziej kasowych serii kinowych.

7. Muzyka

Wszystkie filmy z serii Szybcy i wściekli mają piosenki nagrane specjalnie soundtracku. Nie inaczej będzie tym razem. W produkcji usłyszymy utwór One Shot w wykonaniu YoungBoy Never Broke Again i Lil Baby. Czas pokaże, czy piosenka stanie się hitem.

8. Producent

Każdy film potrzebuje osoby lub firmy, która stoi na straży produkcji filmu. W przypadku Szybkich i wściekłych 9 tą osobą jest Neal H. Moritz. Natomiast za dystrybucję projektu odpowiada międzynarodowa firma Universal Studios.

9. Ostatnia część

Szybcy i wściekli 9 to przedostatnia część słynnej sagi. 10. część trafi do kin za niecały rok. Premiera zaplanowana jest na 2.04.2022. Nie wiadomo jednak, czy we wszystkich kinach na świecie pojawi się tego samego dnia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE