Szkoła dla elity

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Szkoła dla Elity sezon 5 - o której godzinie na Netflix? Ile będzie odcinków?

2022-04-04 11:22

Piąty sezon "Szkoły dla elity" już w kwietniu wyląduje na Netfliksie. Uczniowie rozpoczną kolejny semestr, a nowe epizody będą przepełnione miłością i skandalami. Kiedy i o której godzinie pojawią się wszystkie odcinki w serwisie? Co czeka widzów w kolejnym sezonie? Odpowiadamy!

Szkoła dla Elity sezon 5 nadchodzi! Hiszpański serial skradł serca widzów nie tylko w swoim kraju, ale stał się popularny również w Polsce. Praktycznie każdy sezon trafia do TOP10 najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie i to jeszcze w dniu swojej premiery. Niektórzy twierdzą, że nowe odcinki to już nie to samo, ale fanów "Élite" dalej nie brakuje. Nie brakuje również nagród i nominacji, które zebrali twórcy przez ostatnie lata. Serial doczekał się czterech sezonów, a piąty jest już w drodze i zadebiutuje na platformie Netfliksa w piątek 8 kwietnia 2022 roku. O której godzinie pojawią się nowe odcinki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koreański Dom z papieru - zobacz pierwsze zdjęcie z nadchodzącego serialu!

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Szkoła dla Elity sezon 5 - obsada, opis

Akcja nowego sezonu rozpocznie się niedługo po fatalnej w skutkach imprezie u Phillipe'a i zniknięciu Guzmana. Tajemnicza śmierć Armanda będzie zagrożeniem dla relacji Ari i Samuela. Nowy semestr to również nowe romanse i nowi uczniowie. Już wiemy, że w obsadzie zabraknie Guzmana. Do Las Encinas dołączy za to Isadora (Valentina Zenere) - młoda spadkobierczyni ogromnego imperium z klubami nocnymi oraz Iván (André Lamoglia) - syn sławnego piłkarza.

Sonda
Lubisz "Szkołę dla elity"?

Szkoła dla Elity sezon 5 - o której godzinie na Netflix?

Piąty sezon pojawi się w bibliotece Netfliksa już 8 kwietnia 2022 roku. Twórcy przygotowali dla widzów 8 nowych odcinków, które pojawią się na platformie już o godzinie 9:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE