Szkoła dla elity sezon 5 - kiedy kolejne odcinki o losach uczniów Las Encinas?

2021-06-18 15:35 Alicja Wójcik
Szkoła dla elity
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Jednak może to wcale nie oznacza, że szczęście się do nich uśmiechnęło... Tak wyglądała fabuła pierwszego sezonu Szkoły dla elity, który na Netflix trafił na jesieni 2018 roku.

Szkoła dla elity sezon 5 - kiedy kolejne odcinki o losach uczniów Las Encinas? Szkoła dla elity to drugi hiszpański serial oryginalny Netflix. Reżyserami są Ramón Salazar (Trzy metry nad niebem, Niedzielna choroba) oraz Dani de la Orden (El Mejor Verano de mi vida, Party Town). Fani produkcji mogą zacierać ręce, bo twórcy zapowiedzieli, że serial dostanie piąty sezon jeszcze przed premierą sezonu czwartego!

Szkoła dla elity sezon 5 - kiedy kolejne odcinki o losach uczniów Las Encinas?

18 czerwca 2021 na Netflix trafił czwarty już sezon Szkoły dla elity. Mimo że w produkcji mocno zmieniła się obsada od pierwszego sezonu, serial cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiadomo jednak, że na tym Szkoła dla elity się nie zakończy. Już w lutym 2021 twórcy poinformowali, że na platformę trafi także piąty sezon serialu. Wiadomo już także, że zobaczymy w nich argentyńską aktorkę Valentinę Zenere oraz brazylijskiego aktora André Lamoglia. W nowych odcinkach najprawdopodobniej powrócą także Manu Dios, Pol Granch, Carla Díaz i Martina Cariddi. Dokładnej daty premiery piatego sezonu Netflix jak na razie nie ujawnił, jednak jak podaje serwis popbuzz.com, powinniśmy spodziewać się go mniej więcej w czerwcu 2022 roku lub nawet nieco wcześniej ze względu na to, że znana jest już część obsady.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE