Szkoła dla elity - sezon 4 oficjalnie potwierdzony! Fani mogą być jednak nieco zawiedzeni

2020-05-25 13:05
Szkoła dla elity
Autor: screen youtube.com, kanał Élite Netflix screen youtube.com

Seriale o nastolatkach cieszą się w ostatnich latach niemalejącą popularnością. Niemal co roku powstają nowe produkcje skierowane do młodszych widzów, a te już istniejące wznawiane są na kolejne sezony. I choć w 2020 żegnamy się z jednym z hitów Netflixa, 13 powodów, fanów gatunku może pocieszyć fakt, że Netflix oficjalnie ogłosił powrót kolejnego. Szkoła dla elity została przedłużona na czwarty sezon!

Szkoła dla elity - sezon 4 oficjalnie potwierdzony. Co już wiadomo o nowych odcinkach i kiedy widzowie mogą spodziewać się kontynuacji Szkoły dla elity? W nowym sezonie czekają nowe niespodzianki, ale niestety nie każdy fan serialu będzie z nich do końca zadowolony. Jakie są plany twórców względem nowych odcinków?

Szkoła dla elity - sezon 4. Kiedy premiera, co z obsadą?

Serial Szkoła dla elity zadebiutował na Netflix w 2018 roku i z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych seriali platformy. Hiszpańskojęzyczna produkcja opowiadająca o losach uczniów elitarnej szkoły Las Encinas wznawiana jest co roku, a ostatni, trzeci sezon, ukazał się 18 marca 2020 roku. Od wielu miesięcy trwały spekulacje odnośnie do przyszłości serialu - dopiero 22 maja Netflix oficjalnie potwierdził, że doczekamy się kolejnych odcinków Szkoły dla elity.

Niestety, z racji tego, że bohaterowie w trzecim sezonie kończą szkołę, zgodnie z przewidywaniami zmieni się znaczna część obsady. Z serialem pożegnają się na pewno trzy główne bohaterki, w które wcielały się Mina El Hammani, Danna Paola oraz Ester Expósito. W czwartym sezonie zobaczymy natomiast Georginę Amoros, Itzana Escamillę, Claudę Salas, Miguela Bernardeau i Arona Pipera. Póki co nie ma jeszcze daty czwartego sezonu, jednak możemy spodziewać się go raczej nie wcześniej niż wiosną 2021 roku. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE