Riverdale sezon 5 - zmiany w obsadzie. Kto dołączy do obsady serialu?

2020-02-25 13:20 kw
Riverdale
Autor: screen YouTube/TV Promos/Riverdale 4x13 Sneak Peek

Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Produkcja zadebiutowała w 2017 roku i od razu zyskała ogromną rzeszę fanów. Z niecierpliwością czekają oni na kolejne odsłony produkcji. Do tej pory wyemitowane zostały cztery sezony Riverdale. W październiku 2020 roku zadebiutować ma kolejna, piąta już odsłona serialu. Zabraknie w niej jednak kilku bohaterów. Sprawdźcie obsadę piątego sezonu.

Riverdale sezon 5 - zmiany w obsadzie. Kto dołączy do obsady serialu? Serial Riverdale w bardzo krótkim czasie zyskał ogromną liczbę fanów. Opowieść o nastolatkach ze spokojnego miasteczka skradła serca widzów, dzięki mrocznej fabule, bardzo wyrazistym postaciom oraz nagłym zwrotom akcji. Ku uciesze fanów powstanie piąty sezon produkcji, którego premiera ma odbyć się w październiku 2020 roku. Kto dołączy do obsady?

Riverdale sezon 5 - zmiany w obsadzie

Ostatnio Skeet Ulrich, który grał ojca Jugheada Jonesa oraz Marisol Nichols, która wcielała się w matkę Veroniki poinformowali, że ich przygoda z Riverdale dobiegła końca. Rozstali się z serialem, ponieważ pragną wyzwań, dlatego otwierają nowy rozdział swojego życia. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, co stanie się z bohaterami, w których wcielali się aktorzy.

W piątym sezonie uwielbianej produkcji z pewnością nie zabraknie aktorów wcielających się w główne role. Wśród nich pojawią się między innymi Camila Mendes, Madelaine Petsch, KJ Apa czy też Lili Reinhart. Jeżeli w obsadzie Riverdale zajdą kolejne zmiany, informacje o tym znajdziecie w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

NAJNOWSZE