Szczera i wstrząsająca historia Tiny Turner. Nowy dokument o słynnej wokalistce w HBO Max

2022-05-18 13:00 Leon Pietrzak
Tina HBO Max
Autor: Materiały prasowe

Na HBO można już oglądać film "Tina". To kameralny portret legendarnej wokalistki Tiny Turner. Dokument przedstawia autentyczną i nieupiększoną wersję wydarzeń, które poznajemy podczas szczerych wywiadów z piosenkarką oraz ludźmi z jej najbliższego otoczenia.

Tina Turner stała się w kulturze masowej symbolem siły i jest postrzegana przez swoich fanów jako ikona nieugiętości nawet w obliczu przeciwieństw losu. W życiu prywatnym artystka bardzo chciała uwolnić się od swojej przeszłości, która ukształtowała jej późniejsze życie i karierę oraz odciąć się od etykiety kobiety po przejściach. O wszystkich najważniejszych momentach ze swojego życia opowiada w nowej biograficznej produkcji HBO. W dokumencie zobaczymy także niepublikowane nigdy wcześniej materiały filmowe oraz nagrania i prywatne zdjęcia, które ilustrują złożoną i nieoczywistą historię królowej rock ‘n’ rolla.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

TINA - nowy dokument o popularnej wokalistce

Twórcy dokumentu Tina postanowili przedstawić widzom kameralny portret ikony muzyki, Tiny Turner. W obrazie opowiadają o odniesionym przez nią w młodym wieku sukcesie, prywatnych i zawodowych problemach, z którymi artystka borykała się przez większość swojego życia i jej wielkim comebacku w latach 80., który zapewnił jej status międzynarodowej gwiazdy. Znana gwiazda wyznała jednemu z twórców szczerą i wstrząsająca historię. Opowiedziała o trudnym małżeństwie, gdzie stała się ofiarą przemocy oraz o kulisach popularności.

Sonda
Lubisz oglądać filmy biograficzne o muzykach?

Gdzie oglądać dokument TINA?

Film miał swoja premierę 17 maja 2022 na HBO Max. Poza szczerym wywiadem i rozmowami z Angelą Bassett, czy Oprą Winfrey, będzie można zobaczyć również wiele archiwalnych materiałów filmowych nagranych na przestrzeni ostatnich 60. lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE