Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 - TRANSMISJA, UCZESTNICY. O której godzinie odcinki?

2022-09-01 15:21 Leon Pietrzak
Szansa na sukces Eurowizja Junior 2021
Autor: AKPA

Kto pojedzie na Eurowizję Junior 2022 do Armenii? Reprezentanta Polski ponownie wyłoni finałowy odcinek programu "Szansa na Sukces". Wielu widzów już nie może się doczekać, by poznać wszystkich kandydatów i zobaczyć występy. Gdzie oglądać zmagania uczestników w preselekcjach? Sprawdźcie już teraz.

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 wyłoni kolejnego reprezentanta, który zawalczy na prestiżowym konkursie w Armenii. W zeszłym roku preselekcje wygrała Sara James, która pojechała na Eurowizję i odnotowała jeden z najlepszych występów w historii. Program TVP daje szansę młodym wokalistom, by pokazać się na arenie międzynarodowej. W tym samym show wybrano też Viki Gabor i Alę Tracz. Teraz przyszła pora na poznanie kolejnej wschodzącej gwiazdy, która może dać nam zwycięstwo w nadchodzącym Konkursie. Przed widzami cztery odcinki Szansy na Sukces - z czego ten ostatni będzie finałowym i kluczowym! Sprawdźcie, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie występy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 - UCZESTNICY. Kto jedzie na dziecięcą Eurowizję?

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 - kiedy nowe odcinki? [TRANSMISJA]

Nadchodzące odcinki Szansy na Sukces zadecydują, kto pojedzie na Eurowizję Junior 2022, która odbędzie się w Armenii. Łącznie będą 4. epizody, w których młodzi uczestnicy zaśpiewają znane przeboje. W ostatnim finałowym odcinku trzech kandydatów wykona covery i oryginalne piosenki, a widzowie i jurorzy wybiorą osobę, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. Gdzie i kiedy oglądać program? Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram emisji:

  • 1. odcinek - 4 września 2022, godz. 15:15 na TVP2
  • 2. odcinek - 11 września 2022, godz. 15:15 na TVP2
  • 3. odcinek - 18 września 2022, godz. 15:15 na TVP2
  • 4. odcinek - WIELKI FINAŁ, 25 września 2022 na TVP2

Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2022 - UCZESTNICY

Poznaliśmy już pierwszych uczestników, którzy zaśpiewają w premierowym odcinku 4 września 2022. Oto nazwiska pierwszych kandydatek, które wezmą udział w wyścigu o reprezentowanie Polski na Konkursie Eurowizji Junior 2022:

  • Anastazja Broniszewska z piosenką "Wonder Shawna Mendesa"
  • Laura Bączkiewicz z piosenką "Run grupy One Republic"
  • Natalia Smaś z piosenką "Easy on me Adele"
  • Elena Popowicz z piosenką "Rain on me Lady Gagi i Ariany Grande"
  • Zofia Tofiluk z piosenką "Hold my hand Lady Gagi"
  • Iga Kaczyńska z piosenką "Dynamite grupy BTS"
Sonda
Eurowizja Junior 2022 - będziesz oglądać program?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE