Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2020-01-20 14:20 kw
Szansa na sukces
Autor: screen Facebook/Szansa na sukces

Wielkimi krokami zbliża się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Holandii, a dokładniej w Rotterdamie. Tym razem Polska wybierze swojego reprezentanta w zupełnie nowy sposób. W tym celu zostanie wykorzystany program Szansa na Sukces. Osoba, która wygra specjalną, zimową edycję show, zapewni sobie bilet na Eurowizję 2020. Kiedy emitowana będzie Szansa na Sukces. Eurowizja 2020?

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy, gdzie i o której oglądać? 1 stycznia poznaliśmy nowy regulamin wyboru reprezentanta Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji. Wiemy już, że zostanie on wybrany spośród uczestników programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020. Przed nami trzy odcinki show, a w każdym z nich wystąpi siedmiu uczestników. Z preselekcji wyłonionych zostanie trzech finalistów, którzy powalczą o udział w Eurowizji. Kiedy, gdzie i o której oglądać program?

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - zasady

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 będzie się składać z trzech odcinków. W każdym z nich rywalizować będzie 7 uczestników. W pierwszym odcinku wystąpią Patryk Skoczyński, Emilia Sanecka, Siostry Szlachta, Kasia Dereń, Amelia Andryszczyk, Sargis Davtyan oraz Maja Hyży, którzy zaśpiewają piosenki ABBY. W drugim odcinku usłyszymy hity Eurowizji w wykonaniu: Pauliny Czapli, Aleksandry Nykiel, Stashki, Saszan, Weroniki Curyło, Alicji Szemplińskiej oraz Damiana Kuleja. Trzeci odcinek to utwory The Beatles. Marek Kaliszuk, Albert Černý, Basia Giewont, Nick Sinckler, Norbert Legieć, Adrian Makar oraz Patricia Kazadi zaśpiewają największe przeboje zespołu. Zwycięzcę każdego odcinka wyłoni trzyosobowe jury w składzie: Cleo, Michał Szpak oraz Gromee. Zwycięzcy poszczególnych odcinków przesłuchań wezmą udział w wielkim finale.

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 - dni i godziny emisji

Pierwszy półfinał zostanie wyemitowany w niedzielę 2 lutego, o godzinie 15:15 w TVP2. Drugi odcinek programu będziemy mieli okazję obejrzeć tydzień później - 9 lutego, również o godzinie 15:15 na antenie TVP2. Trzeci półfinał zobaczymy 16 lutego, o godzinie 15:15. Finał, w którym wybrani uczestnicy zaśpiewają zarówno covery, jak i oryginalne utwory, z którymi chcą reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2020, odbędzie się 23 lutego, o godzinie 15:15 w TVP2.

Wszystkie odcinki programu z pewnością zostaną udostępnione na platformie vod.tvp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE