Szansa na sukces 2022 - nowy prowadzący. Kto zastąpi Marka Sierockiego?

2022-07-06 15:12 Adrian Rybak
Marek Sierocki
Autor: AKPA Marek Sierocki w programie Szansa na sukces.

Szansa na sukces powróci z wielką zmianą. Przed nami nowa edycja, w której zostanie wybrany reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2022. Widzowie nie zobaczą jednak Marka Sierockiego jako prowadzącego. Telewizja Polska poinformowała o zmianie tej roli. Kto został nową gwiazdą niedzielnego programu?

Szansa na sukces powraca w nowej odsłonie. Przed nami nowa edycja juniorska, której zwycięzca pojedzie na Eurowizję Junior 2022 do Armenii. Oczekiwania są duże, ponieważ nasza zeszłoroczna reprezentantka zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Czy ktoś dorówna Sarze James? O tym przekonamy się już wkrótce. Widzowie nie zobaczą tylko nową grupę utalentowanej młodzieży walczącej o marzenia. Pojawi się także nowy prowadzący. To już pewne, że w tej roli nie pojawi się już Marek Sierocki, który jakiś czas temu zastąpił Artura Orzecha. Czas na kolejną zmianę! Sprawdź niżej, kto został nowym prowadzącym programu Szansa na sukces.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - DATA. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Szansa na sukces 2022 - prowadzący

Nagranie do nowej edycji dziecięcej Szansy na sukces rozpoczęły się 5 lipca. Tego dnia TVP poinformowało o zmianie w roli prowadzącego. Gospodarzem show został Aleksander Sikora, którego widzowie znają już z wielu programów telewizyjnych. Jest także komentatorem Eurowizji oraz prowadził Eurowizję Junior 2019. Czy to oznacza, że Marek Sierocki na zawsze żegna się z Szansą na sukces?

Marek Sierocki odchodzi z Szansy na sukces?

Ci widzowie, którzy polubili Marka Sierockiego w roli prowadzącego Szansy na sukces, nie mają powodów do obaw. Dziennikarz nie odchodzi na zawsze. Nie będzie gospodarzem jedynie edycji eurowizyjnej. Wróci do programu w edycjach wybierających uczestników festiwalu w Opolu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE