Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram. Kim jest prowadzący Pytanie na śniadanie?

2022-05-27 16:41 AW
Aleksander Sikora
Autor: screen instagram.com/oleksikora screen instagram.com

Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram - te pytania na temat nowego prowadzącego Pytanie na śniadanie ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Sikora ma bardzo duże doświadczenie dziennikarskie - związany był m.in. ze stacją Viva Polska, 4Fun.TV, a także serwisem Plotek. Z całą pewnością mogą kojarzyć go także widzowie PnŚ - prowadził program Pytanie na śniadanie Extra.

Aleksander Sikora: partnerka, wiek, wzrost, Instagram - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Aleksandrze? Sikora poprowadzi Pytanie na śniadanie za Michała Olszańskiego, który pod koniec lipca odszedł z programu. Aleksander Sikora znany jest również ze swojej roli prowadzącego program Wakacyjna Trasa Dwójki, który cieszy się bardzo dużą popularnością.

Aleksander Sikora: wiek

Jak wynika z Instagrama, Olek obchodzi urodziny pod koniec czerwca. Dziennikarz ma obecnie 30 lat.

Aleksander Sikora: wzrost

W sieci trudno znaleźć dokładnie informacje o wzroście Aleksandra, jednak ze zdjęć, na których stoi m.in. koło Rafała Brzozowskiego (który ma 183 cm wzrostu), można wywnioskować, że Olek jest nieco niższy. Dziennikarz ma prawdopodobnie ok. 170-175 cm wzrostu.

Aleksander Sikora: Instagram

Instagram dziennikarza to oleksikora. Aleksander wrzuca sporo zdjęć zarówno związanych ze swoim życiem zawodowym - np. nowymi projektami, nad którymi pracuje, jak i prywatnym. Zdarza mu się wrzucić zdjęcia rodzinne czy też fotki z wakacji.

Aleksander Sikora - partnerka

Mimo że Olek jest dość aktywny w mediach społecznościowych, bardzo ceni swoi życie prywatne i nie dzieli się nim publicznie. Stąd w sieci próżno szukać informacji o żonie czy dziewczynie dziennikarza. Za to w Pytaniu na śniadanie partnerką Aleksandra jest Ida Nowakowska.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE