Conan Kaźmierski

i

Autor: AKPA

Taniec z gwiazdami

Syn Dagmary Kaźmierskiej wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Conan poradzi sobie lepiej niż jego mama?

2024-04-15 21:02

Conan Kaźmierski to oczko w głowie Dagmary - "Królowej życia". Razem z mamą podbijają rodzimy show-biznes. Całkiem niedawno podpadł produkcji "Tańca z gwiazdami", a wszystko za sprawą swojego zachowania. Okazuje się, że przyszła kolej na niego i to on zatańczy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Pójdzie mu tak dobrze jak Dagmarze? Czy sprawdzi się powiedzenie, że "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje"?

Conan Kaźmierski urodził się 7 lipca w 2001 roku. W 2024 roku będzie obchodził swoje 23. urodziny! Można go spotkać pod pseudonimem "Bestia". Syn "Królowej życia" wystąpi na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w 8. odcinku. Czy wyjdzie z niego sceniczne "zwierzę"? Widzowie nie mogą się doczekać!

Dagmara Kaźmierska wzięła ślub w areszcie. Będziecie w szoku, jak dowiecie się, kto był świadkiem

Conan Kaźmierski w "Tańcu z gwiazdami"

Jak wiadomo, "Taniec z gwiazdami" ma swoją tradycję. W jednym z odcinków tanecznego show, obok gwiazd, na parkiecie pojawiają się również ich bliscy. W przypadku Dagmary, było wiadome, że towarzystwa dotrzyma jej Conan. Conan wspiera mamę od pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami". Wspiera ją tak mocno, że nawet obrywa mu się od produkcji, która nie tak dawno, miała go dosyć. Dagmara i Conan zaprezentują się razem w kolejnym, 8. odcinku tanecznego show. Program zostanie wyemitowany 21 kwietnia 2024 roku. Czy Conan dotrzyma mamie kroku? Jak poradzi sobie na parkiecie przed publicznością i milionami osób przed telewizorem? Tego widzowie dowiedzą się już niebawem.

Tym zajmuje się Conan Kaźmierski. Nie zgadniecie co na co dzień robi syn królowej życia

Conan Kaźmierski chętnie chwali się swoim życiem prywatnym i zawodowym na swoich social mediach. Na Instagramie widnieje pod nazwą "conanbestia". Jego profil obserwuje ponad 230 tysięcy osób. Conan ma 170 centymetrów wzrostu. Trzeba przyznać, że Dagmara Kaźmierska, jak przystało na "Królową" musiała dać synowi oryginalne imię. Conan ma na drugie Shingo, a jego pseudonim to "Bestia".

Dagmara Kaźmierska na gorąco po "Tańcu z gwiazdami"! Mówi o Conanie i Jacku!