Sylwia Wysocka: mąż, partner, dzieci, wiek, Plebania, Na Wspólnej, Instagram

2021-10-14 15:36 AW
Sylwia Wysocka
Autor: WBF

Sylwia Wysocka: mąż, partner, dzieci, wiek, Plebania, Na Wspólnej, Instagram - te zapytania na temat polskiej aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Sylwia Wysocka jest absolwentką wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi, który ukończyła w 1985 roku. Choć polskim widzom znana jest przede wszystkim z ról serialowych, Wysocka jest także aktorką teatralną. Grała w teatrach Na Woli, w Teatrze Narodowym, związana jest również z Teatrem Kwadrat.

Sylwia Wysocka: mąż, partner, dzieci, wiek, Plebania, Na Wspólnej, Instagram - te frazy na temat aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Sylwii Wysockiej? Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1984 roku rolą w filmowym cyklu telewizyjnym zatytułowanym 1944. Przez lata widzowie mieli okazję oglądać ją w dziesiątkach filmów i popularnych seriali takich jak Plebania, Barwy szczęścia, Na dobre i na złe czy Ojciec Mateusz.

Sylwia Wysocka: mąż, partner

Sylwia Wysocka miała wieloletniego partnera, który jest biznesmenem. Jednak, jak podaje Pomponik, para rozstała się w 2019 roku.

Sylwia Wysocka: dzieci

Z tego związku aktorka ma dorosłego już syna.

Sylwia Wysocka: wiek

Sylwia Wysocka urodziła się 5 października 1962 w Garwolinie. W 2021 roku skończy 59 lat.

Sylwia Wysocka: Plebania

Rola w Plebanii przyniosła Wysockiej rozpoznawalność. Aktorka wcielała się w serialu w postać Barbary Wojciechowskiej, córki Józefiny,

Sylwia Wysocka: Na Wspólnej

W serialu Na Wspólnej aktorka zagrała epizod - wcieliła się w rolę Teresy Boskiej.

Sylwia Wysocka: Instagram

Aktorka zalicza się do grona osób, które nie dzielą się chętnie codziennymi informacjami ze swojego prywatnego życia, dlatego próżno szukać jej kont w mediach społecznościowych.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE