Sylwester z TVN 2021/22 - dlaczego stacja nie organizuje imprezy sylwestrowej?

2021-12-31 17:10 Adrian Rybak
Sylwester TVN
Autor: WBF

Sylwester z TVN przez kilka lat był imprezą, którą lubiło oglądać wiele osób. Na scenie pojawiały się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. W tym roku jednak zdecydowano, że konkurs się nie odbędzie. Dlaczego? Znany jest powód takiej decyzji. Sprawdziliśmy też, co TVN pokaże w ostatnią noc 2021 roku.

Sylwester z TVN 2021/22 - dlaczego stacja nie organizuje imprezy sylwestrowej? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. Ta ostatnia forma rozrywki często organizowana jest we współpracy z telewizjami, a z tego powodu na imprezach miejskich pojawiają się wielkie polskie gwiazdy oraz goście zagraniczni. Przez kilka lat taki koncert organizowała też stacja TVN, która zazwyczaj wchodziła we współpracę z Warszawą. Ostatnie tego typu wydarzenia odbyły się na placu Bankowym. Dlaczego tym razem tak się nie stanie?

Sylwester 2021 TVP na żywo- transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Pozdrowienia z Końca Świata

Sylwester z TVN 2021/22 - czemu nie będzie?

Sylwester z TVN 2021/22 będzie wyglądał inaczej, niż na Polsacie czy w TVP. Stacje nie będzie transmitowała koncertu z żadnego miasta. Wynika to z faktu, że Warszawa, z którą współpracują, nie organizuje tegorocznej imprezy. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Sylwester z TVN 2021/22 - co będzie?

TVN postanowił przygotować alternatywną ofertę dla tych, których nie interesują muzyczne wydarzenia sylwestrowe. Stacje pokaże 4 filmy:

  • 20:00 - Podatek od miłości
  • 22:00 - Listy do M. 2
  • 0:00 - Battleship. Bitwa o Ziemię
  • 2:25 - Fokus

Pikantne życzenia noworoczne 2022 - dla dorosłych, śmieszne, oryginalne

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE