Sylwester TVP

i

Autor: Pawel Murzyn/East News

Sylwester TVP 2020/21. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy?

2020-12-31 9:05

Od paru ładnych lat osoby, które z chęcią spędzają sylwestrowy wieczór przed telewizorem, miały do wyboru imprezę transmitowaną przez Telewizję Polską, TVN lub Polsat. Ten rok jest jednak szczególny, a ze względu na pandemię bardzo długo nie było wiadomo, czy imprezy w ogóle się odbędą. Jako pierwsza decyzję podała stacja TVN, która, ze względu a to, że w tym roku nie odbywa się sylwester miejski w Warszawie, nie planuje żadnej imprezy na 31 grudnia.

Sylwester TVP 2020/21. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy? Osoby, które zwykle spędzają sylwestra z TVP2, w tym roku także będą miały taką możliwość. Telewizja Polska zapowiedziała bowiem, że Sylwester Marzeń z Dwójką zostanie zorganizowany i odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w trosce o zdrowie artystów i organizatorów.

Sylwester TVP 2020/21. Transmisja na żywo online i w TV. Od której godziny i co się wydarzy?

Już pod koniec listopada w ramówce TVP na grudzień znalazła się pozycja Sylwester z Dwójką, jednak dopiero na początku grudnia stacja rzeczywiście potwierdziła, że impreza się odbędzie. Wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 20:00 i tradycyjnie emitowane będzie w TVP2. Najprawdopodobniej tak jak rok temu relację z wydarzenia będzie można śledzić na stronie sylwester.tvp.pl. Wiadomo już, że podczas imprezy wystąpią m.in. Zenek Martyniuk, Cleo i Marcin Miller.

Sonda
Jak celebrować sylwestra w Opolu?
ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE