Sylwester Marzeń

i

Autor: Materiały prasowe

Sylwester 2021 TVP na żywo - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

2021-12-31 20:27

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" nadchodzi wielkimi krokami. To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski. Gdzie oglądać?

Sylwester 2021 TVP na żywo- transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać? Sylwester Marzeń z Dwójką to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. Jak w każdym królestwie, także tym w Zakopanem, nie może zabraknąć - królowej.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 - kto wystąpi w TVP?

Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen. Królewskie insygnia podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość - Maryla Rodowicz. Na roztańczonej scenie usłyszymy m.in. Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Telewizja Polska do wspólnej zabawy zaprosiła także gwiazdy, które odniosły międzynarodowy sukces, ich nazwiska i tytuły utworów, które wykonają poznamy już niebawem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Życzenia noworoczne 2022 - najśmieszniejsze, krótkie, zabawne, na szybko

Sonda
Będziesz oglądał/oglądała Sylwester Marzeń z Dwójką?

Sylwester 2021 TVP na żywo- transmisja TV i ONLINE

O doskonałą atmosferę w czasie imprezy zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi. Wyjątkowy „Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20:00 w TVP2. Transmisja pojawi się również na stronie VOD.TVP.PL.

Ten kawałek powstał 30 lat temu. TERAZ TO HIT | ESKA XD - Ale to już było! #36