Nowy Rok

i

Autor: Pixabay.com

Życzenia noworoczne 2022 - najśmieszniejsze, krótkie, zabawne, na szybko

2021-12-29 14:52

Życzenia noworoczne 2022 będziemy wysyłać do naszych bliskich i znajomych już wkrótce. Nie wszyscy chcą jednak korzystać z długich i poważnych formułek. Krótkie i zabawne życzenia są teraz w modzie! Postanowiliśmy znaleźć za was kilka gotowych życzeń. Skopiuj gotowe życzenia noworoczne z ESKA.pl. Znajdziesz je niżej.

Życzenia noworoczne 2022 - najśmieszniejsze, krótkie, zabawne, na szybko. Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. To także czas, kiedy dzwonimy do naszych bliskich i znajomych, aby złożyć im życzenia. Znamy kilka innych sposobów niż powiedzenie czegoś więcej niż tradycyjne 'szczęśliwego Nowego Roku'. Możecie złożyć życzenia szybko, ciekawie, a przy okazji zabawnie, poprawiając jednocześnie humor znajomemu.

Sylwester 2021 TVP na żywo - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Życzenia noworoczne 2022 - zabawne, krótkie

Wszystkie życzenia pochodzą ze strony Wierszykolandia. 

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, Stary Rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie, no i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku

Gdy o świcie będziesz żywy, a ból głowy uciążliwy, musisz wiedzieć biesiadniku, że przy spożywaniu trunku, choćby najlepszego gatunkuumiar jest niezbędny przecie, jak we wszystkim na tym świecie.

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, a składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil.

Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego 2022 Roku.

W 2021 roku idź do przodu krok po kroku, niechaj fiskus cię nie dręczy, niech komornik cię nie męczy, niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w d****!

Sonda
Gdzie spędzisz Sylwestra?