Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie?

i

Autor: Foto Olimpik/REPORTER Sylwester w Warszawie

Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie startują relacje?

2018-12-31 20:25

O której godzinie rozpoczną się relacje z sylwestrowych zabaw organizowanych przez TVP, TVN i Polsat? Sprawdzicie to na EskaCINEMA.pl.

Sylwester 2018 TVP, TVN i Polsat online i w TV. O której godzinie startują transmisje z imprez organizowanych przez stacje telewizyjne? To pytanie zadaje sobie wiele osób szykujących się do sylwestrowej zabawy. I nic w tym dziwnego, bo każdego roku relacje z sylwestrowych imprez towarzyszą Polakom witającym nowy rok we własnych domach.

The Voice Kids 2 - emisja nowych odcinków w TV i online. Kiedy oglądać?

Sylwester 2018 TVP - o której w TV i online?

Telewizja Polska organizuje Sylwestra 2018 w Zakopanem. Pokaże go oczywiście TVP2. Sylwester z Dwójką będzie można obejrzeć także w sieci. Transmisję zobaczymy na stronie sylwester.tvp.pl oraz na WP Pilot po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie. Relacja z Zakopanego rozpocznie się o 19:55.

Sylwester 2018 TVN - o której w TV i online?

Sylwester w Warszawie 2018 organizowany jest zaś przez TVN. Transmisja na antenie telewizji rozpocznie się około godziny 20:00. Relację będzie można śledzić także w sieci. Podobnie jak w przypadku TVP, Sylwestra TVN 2018 obejrzymy na WP Pilot po zarejestrowaniu się w serwisie. Start o 19:45.

Sylwester 2018 Polsat - o której w TV i online?

Sylwester z Polsatem 2018 odbędzie się najprawdopodobniej w Chorzowie. Przez szczyt klimatyczny COP24 telewizja nie może w tym roku przygotować imprezy w Katowicach.

Sylwester 2018 Chorzów - kto wystąpi na imprezie Polsatu?

Oprócz anteny stacji, transmisja sylwestrowej zabawy Polsatu dostępna będzie także w sieci. Relację obejrzymy na stronie ipla.tv. Start transmisji o 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE