Milionerzy

i

Autor: Materiały Prasowe

Święty zabójca smoka to... Milionerzy

2020-12-17 18:30

Święty zabójca smoka to... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Święty zabójca smoka to... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) św. Tomasz, B) św. Jerzy, C) św. Walenty, D) św. Juda Tadeusz. Który święty zabił smoka?

Święty zabójca smoka to...

Tak brzmiało pytanie za 2 tys. zł. Mężczyzna postanowił wykorzystać telefon do przyjaciela, po którym zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) św. Jerzy jest prawidłowa.

Milionerzy 2020. Najciekawsze pytania!

Pytanie 1 z 10
Która lecznicza woda mineralna znana jest z tego, że łagodzi objawy nadużycia alkoholu?
ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE