Święto Wojska Polskiego 2020 - transmisja online. Gdzie i o której oglądać?

2020-08-15 11:59 aw
Święto Wojska Polskiego
Autor: Jan Bielecki/East News

W tym roku obchody Święta Wojska Polskiego nie będą wyglądały tak jak zazwyczaj. Ze względu na pandemię koronawirusa podjęto decyzję, iż nie odbędzie się defilada, którą mieliśmy okazję oglądać co roku w Warszawie (rok temu wyjątkowo była ona w Katowicach). W 2020 roku przypada również 100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 roku i z tej okazji także zostały przygotowane specjalne obchody.

Święto Wojska Polskiego 2020 - transmisja online. Gdzie i o której oglądać obchody wydarzenia w internecie? W tym roku w ramach obchodów zaplanowano jedynie uroczystości państwowe na placu Piłsudskiego, a także przemarsz pododdziałów z placu Teatralnego do ul. Miodowej. Oprócz tego z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej wieczorem odbędzie się koncert 1920. Wdzięczni bohaterom.

Święto Wojska Polskiego 2020 - transmisja online. Gdzie i o której oglądać obchody wydarzenia w internecie?

Transmisja telewizyjna odbędzie w się w TVP1 w sobotę 15 sierpnia i rozpocznie się o godzinie 11:40. Osoby, które nie mogą zobaczyć jej w telewizji, będą mogły obejrzeć transmisję w internecie za pośrednictwem platformy WP Pilot. Koncert 1920. Wdzięczni bohaterom rozpocznie się o godzinie 20:45 - najprawdopodobniej po emisji telewizyjnej będzie on dostępny do obejrzenia na platformie Vod.tvp.pl, a w trakcie trwania także na WP Pilot.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE