Filharmonia w Białymstoku

i

Autor: Pawel Polecki/REPORTER

Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 - transmisja TV i ONLINE. Emisja, powtórka

2021-11-11 15:53

Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 to kolejne muzyczne wydarzenie, które będzie można zobaczyć w telewizji. Tym razem nie chodzi jednak o koncert muzyki rozrywkowej w stylu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Mowa o koncercie muzyki poważnej. Nie zabraknie jednak wielkich artystów. Kto pojawi się na wydarzeniu? Kiedy i gdzie je oglądać?

Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 - transmisja TV i ONLINE. Emisja, powtórka. Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 z pewnością poruszy fanów muzyki poważnej, a także patriotów, ponieważ artyści wykonają utwory przypominające o niezwykle ważnym święcie, jakie obchodzimy 11 listopada. Nie zabraknie więc dzieł polskich kompozytorów. Orkiestra Symfoniczna i Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku pod dyrekcją Pawła Kotli uświetnią to wyjątkowe wydarzenie. Nie zabraknie także gości specjalnych. Poinformowano już, że podczas koncertu usłyszymy dzieła Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Mieczysława Karłowicza i Jana Ignacego Paderewskiego, pieśni patriotyczne i utwory z okresu 20-lecia międzywojennego. Kiedy i gdzie oglądać galę?

Marsz niepodległości w Warszawie

Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 - TV i ONLINE

11 listopada - koncert z okazji Święta Niepodległości będzie można oglądać na antenie jednego z głównych kanałów Telewizji Polskiej. Wydarzenie zacznie się o godzinie 20:10 i będzie można je obejrzeć w TVP2. Dostępna będzie także transmisja online. Wydarzenie będzie dostępne na stronie internetowej tvpstream.vod.tvp.pl.

Koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 - powtórki

Czy koncert z okazji Święta Niepodległości 2021 będzie miał emisję powtórkową? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć wydarzenie, ale 11 listopada nie będą mieli takiej możliwości. Nie wiadomo nic jednak o powtórce w telewizji. Prawdopodobnie koncert będzie dostępny online, na stronie vod.tvp.pl lub w aplikacji TVP VOD.