Świetny wynik ASTERIXA I OBELIXA [VIDEO]

2012-11-08 8:45
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Miniony weekend pokazał, że Polacy kochają bohaterów w służbie Jej Królewskiej Mości! Kolejną odsłonę przygód niezwyciężonych Galów w pierwszy weekend obejrzało 109 509 widzów, co plasuje ten film na drugiej - po bondowskim "Skyfall" - pozycji polskiego box office'u.

To lepszy wynik otwarcia niż ten, który osiągnęła najwyżej oceniana fabularna ekranizacja komiksów Goscinnego i Uderzo, czyli "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" z 2002, która zgromadziła w pierwszy weekend w kinach 97 694 widzów.

Krytycy chwalą najnowszego Asterixa za świetną polską wersję językową filmu autorstwa Jakuba Wecsile oraz polską obsadę dubbingową, w której doskonale sprawdzili się zarówno uznani aktorzy: Beata Tyszkiewicz i Wiktor Zborowski, jak i debiutanci - Alan Andersz, Wojtek "Łozo" Łozowski i Pascal Brodnicki.

źródło/fot - materiały prasowe

PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE