Polecajki

Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

2024-05-02 10:46

Mało znane, a doprawdy wybitne – historia telewizji zna wiele przypadków seriali, które zasługują na wszelkie laury, a z jakiegoś powodu umknęły powszechnej uwadze. Dziś wyłoniliśmy dla was 10 takich produkcji, których (prawdopodobnie) nie znacie, a zdecydowanie powinniście.

Nie od dziś wiadomo, że popularność wcale nie idzie w parze z jakością. Serwisy streamingowe rokrocznie wypuszczają na rynek produkcje, które okazują się wielkimi hitami, choć zarówno krytycy, jak i postronni widzowie, nie zostawiają na nich suchej nitki. I choć nie ma w tym nic złego (w końcu każdy czasem potrzebuje obejrzeć coś z gatunku guilty pleasure) sytuacja wygląda znacznie gorzej, gdy działa to w odwrotną stronę. 

SPRAWDŹ TEŻ: Najbardziej niedocenione filmy i seriale ostatnich lat. Te tytuły zasłużyły na większe uznanie

Mieliście kiedyś tak, że odkryliście pewien mało znany serial i ku waszemu zaskoczeniu okazało się, że jest doprawdy wybitny? W takich sytuacjach zachodzimy w głowę, jak to możliwe, że coś tak wartościowego, dobrego, czy zwyczajnie fajnego, jest tak niedocenione.

Dziś właśnie skupimy się na tego typu produkcjach. Zaznaczam jednak, że w naszej galerii znalazło się kilka seriali, które zyskały popularność, ale poza granicami naszego kraju, umykając uwadze polskich widzów (a przynajmniej większości). Zatem, jesteście ciekawi, których świetnych seriali (prawdopodobnie) nie znacie, a zdecydowanie powinniście? Ich przegląd znajdziecie zatem u góry artykułu.

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #26