Kuchenne rewolucje - Magda Gessler

i

Autor: TVN Magda Gessler - gwiazda programu Kuchenne rewolucje.

Święta z Gesslerami - nowy program z Magdą Gessler w TVN. Plan emisji, opis odcinków

2022-12-08 16:49

Święta z Gesslerami to nowa propozycja stacji TVN. Specjalnie z okazji Bożego Narodzenia widzowie zobaczą wyjątkowy program, w którym będą mogli śledzić, jak rodzina Gesslerów pomaga innym w przygotowaniach do świąt. Nie zabraknie kłopotów i zabawnych momentów. Kiedy oglądać odcinki? Co się w nich wydarzy? Mamy dla was opisy i harmonogram!

Święta z Gesslerami to show telewizyjne, które z pewnością zainteresuje fanów Kuchennych rewolucji czy MasterChefa. W domowym programie wystąpią Magda Gessler, jej ojciec Mirosław Ikonowicz oraz jej dzieci Lara Gessler i Tadeusz Müller. Restauratorka i jej najbliżsi pomogą polskim rodzinom w przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Premiera programu odbędzie się w tygodniu przed świętami. Stacja TVN wyemituje 4 odcinki, które znaleźć będzie można też w serwisie Player.pl. Co wydarzy się w każdym z epizodów? Opisy oraz daty i godziny emisji znajdziecie niżej.

Piosenki świąteczne wszech czasów. Tych hitów nie może zabraknąć w Boże Narodzenie!

Święta z Gesslerami, odc. 1. Wtorek 20.12.2022, godz. 21:35

W pierwszym odcinku zobaczymy rodzinę Agnieszki i Rafała, rodziców trójki dzieci. Magda odpowie na zaproszenie Agnieszki. Agnieszka kocha Święta i ten przedświąteczny harminder. Rafał niestety nie podziela entuzjazmu Agnieszki. Magda ma pomóc odczarować podejście Rafała do świąt. Czy to się uda

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Święta z Gesslerami, odc. 2. Środa 21.12.2022, godz. 21:35

Kolejni bohaterowie, których odwiedzi Magda Gessler to rodzina wielopokoleniowa. Tu w domu i kuchni rządzi babcia Bogusia. To ona dba o klimat, kuchnię i tradycję Świąt. I niby nic w tym złego, ale rodzina Bogusi, choćby chciała mocniej się zaangażować to nie może, bo Bogusia działa tak szybko, że nim coś zaczną pomagać to wszystko jest gotowe. Czas więc odciążyć babcię Bogusię i zaangażować innych członków rodziny w świąteczne przygotowania! Czy Magdzie Gessler uda się przejąć kuchnię i podzielić na nowo obowiązki? A może Bogusia jest zwyczajnie niezastąpiona?

Święta z Gesslerami, odc. 3. Czwartek 22.12.2022, godz. 21:35

Do swojego domu Magdę Gessler zaprosiła również Sylwia. To samotna mama dwóch nastolatków. Samodzielna, samowystarczalna, pracowita i kochająca Święta. Sylwia chce przybliżyć chłopcom tradycję, wspomnieć czas, kiedy żył jej największy autorytet – jej ojciec. To on nauczył ją gotować i przeżywać tradycję. Dodatkowo Magda stanie przed jeszcze jednym wyzwaniem. Wraz z Sylwią ugoszczą w jej domu Tianę – mieszkającą od kilku lat w Polsce Ukrainkę, która nigdy nie siedziała przy wigilijnym stole i nie poznała pięknych, polskich tradycji.

Święta z Gesslerami, odc. 4. Sobota 24.12.2022, godz. 18:00

W Wigilię, w jednym domu spotkają się wszystkie rodziny, z którymi Magda Gessler przez ostatnie trzy dni przygotowywała się do Świąt. Magda Gessler wraz ze swoimi dziećmi – Larą i Tadeuszem oraz ojcem Mirosławem zadbają, aby dla wszystkich był to wyjątkowy i niezapomniany czas. Będą wspólnie gotowali, dekorowali dom i angażowali się w niespodzianki przygotowane przez Larę i Tadeusza. Wszyscy siądą przy jednym stole i wspólnie przeżyją świąteczny czas.