Iga Świątek

i

Autor: Nur Photo/East News

WTA FINALS 2023

Świątek - Sabalenka: TRANSMISJA. Kiedy i gdzie oglądać półfinał 4.11.2023?

2023-11-04 12:18

Iga Świątek zagra w półfinale WTA Finals 2023 w Cancun. Nadchodzące spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ po drugiej stronie kortu stanie sama Aryna Sabalenka, która przed rokiem na tym samym etapie rozgrywek pozbawiła Polkę awansu do rundy finałowej. Jak będzie tym razem? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji meczu w TV i ONLINE.

WTA Finals 2023 w meksykańskim Cancun trwa w najlepsze. Dla naszej Polki to już trzecia obecność w turnieju, a wszyscy mają nadzieję, że tym razem obecność okaże się zwycięska. Przypomnijmy, że tenisistka przed rokiem przegrała w półfinale z Aryną Sabalenką, a jeszcze wcześniej pożegnała się z wydarzeniem po fazie grupowej. Wielu Polaków trzyma kciuki za wiceliderkę. Szczególnie że w grę wchodzi nie tylko wygrana, ale także powrót na fotel liderki w rankingu WTA!

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

O której godzinie półfinał Świątek - Sabalenka?

Niestety inna strefa czasowa znowu może pokrzyżować plany polskim widzom, bo tym razem spotkania w wykonaniu Świątek będą transmitowane późnymi wieczorami, a nawet w środku nocy. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to mecz Świątek - Sabalenka rozpocznie się w nocy z 4 na 5 listopada ok. 0:30 czasu polskiego. Przypomnijmy jednak, że warto śledzić spotkania na bieżąco, żeby nie przegapić startu biało-czerwonej reprezentantki. Możliwe, że na kort wejdzie odrobinę wcześniej lub nawet po zaplanowanej wstępnie godzinie.

Iga Świątek na żywo 4.11.2023 - transmisja w TV i ONLINE

Transmisja może okazać się pomocna dla wszystkich tych, którzy nie mogą pojawić się bezpośrednio w Cancun, by kibicować utalentowanej Polce. Na całe szczęście jest szansa na zobaczenie spotkania bez względu na dzielące nas kilometry. Transmisja meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka odbędzie się na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+ online.