Świat według Kiepskich - gwiazda serialu prosi o pomoc fanów! Aktor tonie w długach

2021-01-19 14:30 kg
Mariusz Czajka
Autor: wbf

Mariusz Czajka to aktor teatralny, telewizyjny, filmowy oraz dubbingowy, którego kojarzyć możemy za sprawą występów w takich produkcjach jak: C.K. Dezerterzy, Ekstradycja, Sztos, Świat według Kiepskich, Chłopaki nie płaczą, Miodowe lata czy też Na dobre i na złe. Ostatnio aktor poinformował o tragicznej sytuacji, w jakiej się znalazł. Gwiazdor popularnych seriali tonie w długach i prosi fanów o pomoc. Sprawdźcie szczegóły.

Świat według Kiepskich - gwiazda serialu prosi o pomoc fanów! Aktor tonie w długach. Mariusz Czajka od lat występuje w najpopularniejszych produkcjach serialowych w Polsce. Widzowie mieli okazję oglądać go w takich tytułach jak: Na dobre i na złe, Pierwsza miłość, Dom nad rozlewiskiem, Ojciec Mateusz, Plebania, Niania, Miodowe lata oraz Sąsiedzi. Gwiazdor wyznał ostatnio, że jego sytuacja finansowa jest naprawdę tragiczna. Zwrócił się do fanów o pomoc.

Świat według Kiepskich - gwiazda serialu prosi o pomoc fanów! 

Mariusz Czajka poinformował ostatnio o swojej tragicznej sytuacji finansowej. 14 stycznia 2021 roku zmarła mama aktora, która od lat cierpiała na osteoporozę, chorobę Parkinsona, nadciśnienie, a ostatnio raka płuc. Gwiazdor Pierwszej miłości wyznał, że tonie w długach i niestety nie stać go na pogrzeb ukochanej mamy. Z tego właśnie powodu zorganizował zbiórkę pieniędzy. W jej opisie przeczytać możemy (pisownia oryginalna):

Aby pochować mamę musze mieć 12 tys. zł. ZUS zwraca 4 tys. zł. a 8 tys. musze dodać. Jak powszechnie wiadomo, przez pandemię korona wirusa od marca 2020 do dziś teatry są zamknięte. Ja straciłem 138 przedstawień i praktycznie nie mam dochodów od 10 mies. Mama miała emeryturę nauczycielska 1600 zł i nie miała oszczędności. Ja mam same długi i już nie mam skąd pożyczać. Brakuje 8 tys. zł. i zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w pochowaniu mamy bo nie mam tego za co zrobić.

Od państwa dostałem 1800 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 2000 zł z ZUS i to wszystko na te 10 mies. bezrobocia.

Mariusz Czajka poinformował, że jeżeli zebrana kwota będzie większa, niż zakładana, dodatkowe pieniądze przeznaczy na płytę nagrobną dla rodziców oraz na nowy projekt aktorski w sieci, który zapewni stały dochód.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE