Surogaci (2009) DVD

2010-02-08 13:52
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Nowy, koszmarnie wspaniały świat !

Nowy, koszmarnie wspaniały świat stworzyli w swoich komiksach Robert Venditti i Brett Wendele.

Na potrzeby ekranowe film wyreżyserował Jonathan Mostow.

Tematem przewodnim „Surogatów” jest starcie człowieczeństwa i technologii.

W świecie bliskiej przyszłości ludzie żyją w zupełnej izolacji, kontaktując się między sobą jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami, które są lepszymi wersjami swoich ludzkich odpowiedników. To na pozór całkowicie bezpieczne czasy, przemoc (jak się wydaje) skutecznie wyeliminowano. Agent FBI, Greer (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia zostaje zmuszony do ryzykownego, opuszczenia domu. Nie ma jednak innej możliwości, bo tylko on, wraz z agentką Peters, jest w stanie zapobiec serii tajemniczych morderstw.

Greer próbuje rozwikłać zagadkę , co prowadzi go do odkrycia spisku i zmusza do zadania sobie pytań na temat definicji człowieczeństwa.

Film dla wielbicieli Bruca Willisa, efektów specjalnych (przekształcenie aktorów w surogatów osiągnięto charakteryzacją wspomaganą technikami komputerowymi 2D i 3D), dynamicznych akcji.


Surogaci / Surrogates (2009, USA,88 minut)
Reżyseria: Jonathan Mostow
Obsada: Bruce Willis, Rosamund Pike, Radha Mitchel, Ving Rhames, James Cromwell

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE