Super Island - nowy program z uczestnikami Love Island. Na czym polega?

2019-11-21 14:41 kw
Love Island Polska. Wyspa Miłości - uczestnicy
Autor: Polsat

Love Island. Wyspa Miłości to reality-show, które zadebiutowało na antenie Polsatu w jesiennej ramówce. To właśnie wtedy widzowie mieli okazję obejrzeć pierwszy sezon programu i poznać jego zasady. Przez półtora miesiąca śledziliśmy kolejne randki i miłosne podboje uczestników, którzy mieszkali w rajskim domu w Hiszpanii i poszukiwali prawdziwej miłości. Celem programu było wybranie najbardziej dobranej pary. Pierwszą edycję wygrali Sylwia i Mikołaj. Okazuje się, że już wkrótce premierę będzie mieć nowy program, w którym udział wezmą uczestnicy Love Island. Na czym będzie polegać?

Super Island - nowy program z uczestnikami Love Island. Na czym polega? Love Island okazał się prawdziwym hitem! Widzowie z niecierpliwością czekali na nowe odcinki show, w których obserwować mogli randki kolejnych uczestników oraz rodzące się między nimi uczucia. Pierwsza edycja programu dobiegła końca. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich fanów show. Już wkrótce na antenie Superstacji będzie można oglądać nowy program, w którym pojawią się gwiazdy Love Island.

Super Island - na czym polega?

W piątek 22 listopada na antenie Superstacji premierę będzie mieć program informacyjno-rozrywkowy – Super Island. Agnieszka Boryń oraz Piotr i Paweł Tyburscy czyli gwiazdy Love Island. Wyspa Miłości pojawią się w nowym show i komentować będą newsy ze świata gwiazd. Program będzie emitowany w każdy piątek, o godzinie 15:20 w Superstacji. Każdy odcinek trwać będzie 20 minut. Powtórki show będą dostępne w soboty i niedziele o godzinie 22:20.

NAJNOWSZE